Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy pozitív legyen...

Létezik, hogy pozitív legyen a terhességi tesztem ha a 8. napon voltunk együtt és lh tesztek alapján a 13. napon ovuláltam?

Figyelt kérdés
Ma nem jött meg, 14dpo, esti pisiből csináltam és pozitív féle, de halvány.
2022. jún. 15. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi a termékenységtudat módszert fogamzásgátlasra használtuk. Könnyű dolgom volt, mert évek óta nagyon szabályosak a ciklusaim, 27-28 naposak, 13-14. napi ovuval, és mindig kísérte pár órás jól felismerhető fájdalom is a tüszőrepedést, nyák is, lh tesztek is stimmeltek, csak a hőmérőzést hagytam ki a buliból, de így is elég biztos vagyok benne, hogy a 13. napon volt ovum, amikor a 8. napi aktusból megfogant a legkisebb gyerekem. Általában kb. egy hetet szoktunk hagyni ovu előtt és után, amikor nem szexelünk vagy gumit használunk, most ebből 5 nap lett, és tessék. Alig hittem el, amikor megláttam a pozi tesztet. Olvastam, hogy elméletben lehetséges, de nagyon csekély esélyt tulajdonítottam neki.

Mondjuk az első gyerekünk előváladékból lett, a másik pedig rögtön a legelső próbálkozós hóbapban, szóval mostmár azon viccelődünk, hogy lassan rámnézni is csak gumiban nézhet a férjem, mert azonnal teherbeesek :)

2022. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nos, nekünk ez volt az 5. próbálkozós hónapunk. Sokkal kedvezőbb időpontokban voltunk együtt az előző ciklusokban, mégis most lett pozitív a tesztem. Aztán már témyleg nem tudom, hogy melyik együttlétből.
2022. jún. 16. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!