Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várandósan utolsó év az...

Várandósan utolsó év az egyetemen?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz várandósan végig csinálni az utolsó évet? Ha a baba az államvizsga után születne.

Mikor kezdett látszik a hasatok, hány hetes várandósan?



2022. jún. 17. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem baba mellett nehezebb, de azt azért gondold ahogy mekkora stresszel jár az utolsó év, mert az nem tesz túl jót a babanak
2022. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, mások utolsó pillanatig dolgoznak. Ha nem vagy ágyhoz kötve, nincs akadálya.
2022. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Legjobb barátnőm csinálta terhesen végig az utolsó évet. Két másik meg 2 ill. 3 gyerekkel végzett új szakot gyed/gyes alatt. Szóval semmi nem lehetetlen. Kell persze némi mázli, hogy ne pont veszélyeztetettként feküdj egy kórházban az államvizsga napján... de a gyakoribb, hogy csak szorgalom és elszántság szükségeltetik.
2022. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Simán ment, valahogy jobban is tudtam koncentrálni terhesen. 😊
2022. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Pont úgy, mint nagy has nélkül. Csak bele kell számolni a több pihenést meg a vizsgálatokat.
2022. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha dolgozni lehet mellette, akkor valószínűleg egy egyetem is megoldható. Az én hasam olyan 18 hetes kor körül kezdett kerekedni, de akkor még inkább úgy néztem ki, mint aki sokat evett az utóbbi időben. A huszonvalahányadik héttől lett egyértelmű kívülállók számára is, hogy nem a szilvásgombócot toltam túl előző hétvégén, hanem egy magzat érlelődik odabent. De mindez függ attól, hogy milyen alkat vagy, mekkora a baba, és hogy mennyit hízol a terhesség alatt. Van akinek nagyon hamar látszik a pocakja, míg másoknak később. Nyilván az sem mindegy, hogy direkt rejtegeti-e az ember lánya bővebb ruhákkal.
2022. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ápolói szakon vagyok és az utolsó évben is sok a gyakorlat a kórházban. Ez mennyire befolyásolhatja a várandóságot? A sima oktatás mellett nem aggodalmaskodnék, de így picit félek.

2022. jún. 17. 22:18
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha el tudod a lelkedben boronálni a dolgokat, és nem leszel őrületesen stresszes, akkor minden további nélkül.


Az én államvizsgám kész tébolyda volt, biztos nem tettem volna ki magam annak terhesen.

2022. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődd meg, mert én orvosira jártam és voltak olyan gyakorlatok, ahová nem lehetett terhesen bemenni, pl. radiológia vagy kémia, biokémia a vegyszerek miatt.
2022. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Onkológiára sem pl a kemoterápiás szerek miatt. Előző voltam.
2022. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!