Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik NEM terhessegi tesztbol...

Akik NEM terhessegi tesztbol tudtak meg, hogy varandosak, hogyan tudtatok meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, akik valamilyen okbol nem csinaltak tesztet, mert mondjuk nem gondoltak terhessegre. Hogyan es hany hetesen derult ki?
2021. nov. 28. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Műtét előtt derült ki az altatáshoz szükséges vérvételkor, még nagyon korai volt kb 3 hetes, mivel még a vérzésem sem maradt ki, így nem tudtam róla.
2021. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mindig rendszertelen volt a ciklusom. Volt olyan, hogy 6 hónapig nem jött meg. Azt gondoltam, hogy ha terhes leszek, azt majd érezni fogom (nem így lett). Egy rákszűrés alkalmával derült ki, hogy terhes vagyok, a 14. hét környékén.
2021. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ismerős rákszűrésen tudta meg, hogy kb 5 hónapos terhes, fogamzásgátlót szedett, minden hónapban volt vérzése. Extra sovány csaj, azt hitte végre kezd eredménye lenni a hízókúrának, 2 kg-ot hízott.8-9 hónaposan is alig volt pocakja, kiscsaj 3800 grammal született.
2021. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén rákszűrésen tudtam meg, hogy a 6. hónap közepén járok:) egy dekát sem híztam ADDIG. Gyógyszer miatt pedig volt kimaradásos vérzésem. A lányom 35.hétre 2300grammal született és makk egészséges:D
2021. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm már akkor 6 hónapja abba hagyta a gyógyszert és nem állt vissza a mensije, így nem gyanakodott. Gyomorpanaszokkal elment gasztroenterologushoz aki már kiirta a tükrözés és a nagy labornál derült ki, hogy brutal magas a HCG szintje 😁🥰
2021. nov. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!