Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várandósan utolsó év az...

Várandósan utolsó év az egyetemen?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz várandósan végig csinálni az utolsó évet? Ha a baba az államvizsga után születne.

Mikor kezdett látszik a hasatok, hány hetes várandósan?



2022. jún. 17. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ezt megmondani, mert van olyan terhesség, amit kb.észre sem vesz az ember, meg van olyan is, mint 9 hónap betegség. Nekem nagyon könnyű terhességem volt, nem hánytam az elején, nem fájt semmim a végén, de azért kicsit fáradékony voltam, és nehezebben tudtam koncentrálni. Barátnőm az első 12 hétben a lakást alig tudta elhagyni a rosszullétek miatt, és később is többször volt kórházban.
2022. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
100%
Elvben nincs akadálya, a való élet meg majd megmutatja bírod-e.
2022. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én halasztanék. De eléggé rástresszeltem mindig a vizsgákra. Meg alig aludtam, mivel tanultam. A másik, hogy ha egészségügyi terület, meggondolnám a fertőzésveszélyek vagy egyéb tényezők miatt...
2022. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Illetve az ember nem tudhatja előre, hogy alakul a várandósság. Lehetnek váratlan helyzetek. Bár azt kívánom, ne legyen semmi és problémamentes legyen!
2022. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!