Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete késik a menstruaciom, az elmult ket napban mind a 4 tesztem halvany pozitiv lett. es az elmult 2 hetben fura erzes jarta at a testem. Ma viszont elkezdtem verezni/megjött (nem tudom mi tortenik) baratnomnek ugyanigy volt a terhessege, azota neki megvan a kisbabaja. Viszont mégis félek hogy nincs baba :( a nogyogyasszal meg 1-2 hetet varni akartam.
2022. jún. 23. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Mennyire volt halvány az a halvány pozitív teszt?

Mert sokan a reagens helyét hiszik második csíknak.

2022. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

hát ha 2 hete késik és halvány tesztek vannak csak, az nem jelent jót....

Na de persze kinek mi a halvány.

Menj el dokihoz, de nem hinném h élő terhesség lenne

2022. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát rendesen látszott, barátnőmnek sem volt sötétebb a 2. vonal ugyanebben az időben. volt amelyiket késő este csináltam de ugyanolyan volt az is. ja es a 2 hete késik annyira nem biztos, szinte sose volt pontos a menstruaciom az elmult idokben :( de most vagtunk bele a babaprojektbe 1.5 honapja 😀
2022. jún. 23. 10:41
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Tehát volt 4 pozi teszted, és most vérzel.

A többi a leírásoddból felesleges.

Menj orvoshoz!

Valószínűbb h nincs már baba.

Baromi ritka h terhesen vérezzen valaki úgy h nincs baj.

Tudom itt rengeteget olvasni erről (főleg h az ükunokatesóm barátnőjének az unokahuga is így volt) attól még lehet pont nálad van baj

2022. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem igen
2022. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kémia
2022. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen felesleges máshoz hasonlítgatni magad, a te tesztedet a máséhoz meg konkrétan teljes butaság. Minden terhesség más, még ugyanazon a személy esetében is. Szóval ne pocsékold az időd ilyen hülyeségekre, persze ez csak egy jótanács.


1,5 hónap pedig még igazából semmi, próbálkozás téren. Elsőre nekem kémiai terhességnek tűnik, de én nem vagyok orvos, nem tudhatom. Mire eljutsz hozzá (a dokihoz), mivel elvileg ugye csak a 7. hét környékén (esetleg 6.+héten) érdemes menni, addigra ha kémia már ki is ürül. Sajnos ez ilyen, rengeteg terhesség végződik vetéléssel, én sem tudtam, saját bőrömön jöttem rá. A legtöbbje kémiai, ami fogalmazzunk úgy, hogy a legszerencsésebb balszerencse.

2022. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van + teszted és vérzel, akkor most elmész egy ügyeletes korházba és megnéznek. Ha 2 hete késik, akkor 6 hetes vagy ilyenkor már valamit látnak.
2022. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
időközbe a nyugtalanságom végett csináltam egy clearblue tesztet ami azt irja hogy 1-2 hete fogant ugyebár elméletileg… hát majd kiderül hogyan tovább :/
2022. jún. 23. 13:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj most ügyeletre lehet kell progi pótlás
2022. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!