Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe barnázás menstruáció...

Enyhe barnázás menstruáció előtt több mint egy héttel, mi lehet?

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm júni 5-10ig tartott.

Az ovu 17-19.-e környékén lehetett, de nem teszteltem, csak az alkalmazásom szerint tudom + a tüneteim is arra utaltak.

Ekkor együtt voltunk kb 2 naponta.


A következő menstruációmnak júli 3.-a környékén kéne (nem) megjönnie, viszont kb 3 napja furcsa tüneteim vannak. Petefészek szurkálás, enyhe megjön érzéssel kezdődött, tegnap pedig volt egy barnás folt is a tisztaságin és ma reggel is sajnos, bár tényleg minimális. Enyhe derékfájást is érzek és a melleim is picit érzékenyek, de ez persze lehet beképzelés, vagy sima PMS tünet is, csak gondoltam mindent leírok..


Szóval a francba is, de tök olyan, mintha egy héttel korábban meg akarna jönni és bármikor elkezdhetnék vérezni... Mitől borulhat fel ennyire a ciklusom? Vagy esetleg ez lenne a misztikus beágyazódás? De annak nem kéne észrevehetetlennek lennie? Mármint csak itt gyakorin van mindenkinek beágyazódási barnázása, amúgy még nem hallottam róla senkitől.. De azért még reménykedek..



2022. jún. 26. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy progeszteron problémád van, a barnázás ennek egy tipikus tünete.
2022. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!