Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a méhen kívüli terhesség...

Mik a méhen kívüli terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tabletta után estem teherbe. 5 hetes vagyok. Multheten még az UH-n nem látszott semmi de a labor pozitív volt. Szerdán kell visszamennem UH-ra. Enyhe menstruacios gorcseim vannak időnként, az elmúlt 2 nap alacsony a vernyomasom, szédülök, fáj a fejem (de ez lehet a melegtől, a vernyomasom amúgy is gyakran alacsony szokott lenni). Fáj a derekam is. Sokszor csak az egyik oldalt. Nem vészes inkább csak kellemetlen. A doki azt mondta, hogy akkor kell mennem sürgősen ha vérezni kezdek, egyebekent ezek a tünetek normálisak terhesen. De ma pl picit erősebbek a gorcsok mint eddig, bár nem kibírhatatlan. Ha méhen kívüli az időben eszrevennem?
2022. jún. 27. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az időben? Ha elkezdesz vérezni, vagy hirtelen jövő erős fájdalmat érzel kell orvoshoz menni. Azért nem látszott semmi, mert túl korán mentél, 6. hét előtt nem igazán látnak semmit, felesleges méhen kívülitől tartanod.
2022. jún. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a méhen kívülinél féloldali szúró jellegű fájdalom volt, kifejezetten egy erősebb bélgörcsre hasonlított, ami nem akar elmúlni. Végbél felé sugárzott, konkrétan nehézséget okozott leülni.
2022. jún. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 28. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veled?
2022. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!