Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ti hogyan készültetek...

Csajok ti hogyan készültetek fel a babavállalásra?

Figyelt kérdés
Én szeretnék elkezdeni gyűjteni rá augusztustól, érdekelne ki hogy készült rá. Minden érdekel. Olvastatok könyveket, szedtetek-e vitaminokat? Hogyan találtátok meg a gyerek apját?
2022. júl. 3. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Keszítem a popcornt a válaszokhoz. 🍿
2022. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért, semmi rosszat nem kérdeztem.
2022. júl. 3. 14:04
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Én tudtam ki a gyerek apja, nem kellett megkeresnem 🤣
2022. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
72%
Ettől a csajozás köszönéstől valahogy kiráz a hideg itt a gyerekvállalás kategóriában, nem tudom miért...mondom ezt "csajként."
2022. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
88%
4.vagyok sorry, csajok-at akartam írni...
2022. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Lehet fiatal, és idétlenül fogalmaz...


Én elmentem orvosokhoz, mert hormonális gondjaim vannak, azokat rendbe hoztuk, mielőtt élesben próbálkoztunk volna, dolgoztam, meg összeszedtem annyi pénzt, hogy változatlan színvonalon tudjak élni kb 3 évig, ha valamiért minden bevételi forrásom kiesne. Szedtem vitaminokat, meg kertvárosi részre költöztünk. Neten kívül nem tájékozódtam más forrásokból.

2022. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Folsavat kezdtem szedni. Amit kellett volna: elmenni fogászati panorámaröntgenre. Így a terhesség alatt gyulladt be az egyik fogam (sima vizsgálaton nem szűrték ki, hogy baj lesz), és elég nagy szívás lett belőle. Kisebb hormonális problémák nálam is voltak, hőmérőzéssel követtem a ciklusom, de simán összejött a baba. Esetleg ha rákszűrésen régen voltál, érdemes bepótolni még a terhesség előtt, nehogy közben derüljön ki valami, mert az is kellemetlen.
2022. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Megbeszéltük az apjával, hogy pár éven belül szeretnénk. Elkezdtem minden hónapban nagyobb összegeket félretenni az egészségpénztári számlámra és meggyőztem a férjemet, hogy nyisson ő is egyet. Amikor úgy döntöttünk ténylegesen belevágunk, akkor elkezdtem terhes vitamint szedni, plusz picit jobban odafigyelni az életvitelemre. Kb. ennyi.
2022. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

1. Megbeszéltük a férjemmel, hogy 2 éven belül szeretnénk. Mi már ekkor sok éve együtt voltunk, egyetem óta.

2. Addig gyűjtöttünk lakásra, azt le akartuk tudni.

3. Utolsó fél évben (mielőtt elkezdtünk próbálkozni) raktunk félre előre az orvosra+kelengyére valót. Kb 800 ezret.

4. Júniusban elmentem még az éves rákszűrésemre, ott említettem az orvosnak, hogy babát szeretnénk.

5. Az orvosom ajánlotta a Femibiont, infacolt. Azokat és D vitamint, multivitamint szedtem 2 hónapig, aztán belevágtunk.

6. Nem olvastam könyveket, mert szakmámból adódóan gyermeknevelésben dolgozom, így azért a nagy dolgokkal tisztában vagyok :)

7. 4. ciklusban terhes lettem, azóta még jobban rakunk félre Egészségpénztárra + sima számlára, hogy kényelmes legyen az itthoni 3 év.

2022. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Első vagyok. Most leszek annyira jófej, hogy válaszoljak a kérdésedre. A gyermekem apját 5 évvel ezelőtt “találtam”. 3 évvel később lettünk házasok, a kisfiunk az esküvőre 9 hónappal fogant. Nem feszültem rá a gyerekvállalásra, előtte nem szedtem semmi extra kutyaf@szát. Amikor pozitívat szedtem, elhagytam a cigit meg az alkoholt és Femibion terhesvitamint szedtem. Egészséges, szép kisfiunk született.
2022. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!