Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen könyvekből készültet...

Ti milyen könyvekből készültetek a babavállalásra?

Figyelt kérdés
Miket vettetek meg? Melyiket nem érdemes?
2013. júl. 16. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
a szüleid, nagyszüleid, dédszüleid könyvekből tudták csak felnevelni a gyereküket? nem könyveket kell olvasni. kérdezd meg a te szüleidet, rokonokat, ha kérdésed van. a többi jön magától.
2013. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
A suttogó titkai I. - II.
2013. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok. Szerintem meg kellenek a könyvek. Akkor legalább fatális hibákat nem követ el az ember. Nagyon sok okos tanácsot ad. Nem jó ötlet szerűen nevelni.
2013. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pikler Emmi: Anyák könyve

nagyon sok praktikus gyakorlati tanács van benne bár már régi a könyve de a nagyrészt ma is érvénybe van amit írt anno


a másik a baba első 12 hónapja (ez is jó régi könyv már még anyumé volt mikor születtem a másik is tőle van :-)))

ebben benne van h hónapról hónapra h fejlődik az átlag gyerek

de ezt nem kell nézni szó szerint hanem h egyes fejlődési ciklusok miből állnak és mi várható

benne is van h minden gyerek máshogy fejlődik ez csak egy útmutató

2013. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem 1 könyvem volt, de nem sűrűn forgattam, a 'betegségek' részt kihagytam, úgy ahogy volt. Inkább az érdekelt, hogy hétről hétre mi történik. Ilyenkor szerintem nem érdemes sem könyvet bújni, sem fórumozni, mert a kismamák egymásra ragasztják a napi frászt, és az sem jó.
2013. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az előző vagyok. A 9 hónap c. könyv. Ez a terhességről szól. Egy jó vaskos könyv, orvosok írták. Nagyon jó.
2013. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Megvettem a Suttogót valaki tanácsára. Hát annál gázosabb könyvet nem sokat láttam...


Két könyvet szeretek nagyon, bár ezek inkább gyereknevelősek, mint babagondozósak.:


[link]

[link]

2013. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
és még a Szuper dada is jó. Bocsi de nem tudom a szerzőket.
2013. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

a suttogót elfelejteném

elolvastam mert kíváncsi voltam de igazából semmit sem tudtam hasznosítani belőle

az az olyan szülőknek jó akik azt akarják h a gyerek az első pillanatól külön legyen az anyától


én jobban szeretem inkább a gyerekre figyelni

és az ö reakcióira adok választ


a könyv inkább egy támasz legyen ne abból neveld a gyereket

2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves első! igen, abszolút így van, ők nem könyvből tanulták - bár az édesanyám azt mondta, hogy ha LEHETETT volna, akkor sokkal több mindent elolvas, mint azt az egy-kettőt.

Annyira nagy baj, hogy érdekel a téma? Hogy kíváncsi vagyok egyes elméletekre? Hogy szeretek olvasni?

Bocs, hogy nem vagyok egy műveletlen bunkó!!!!

2013. júl. 16. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!