Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik többféle teát, vitamint,...

Akik többféle teát, vitamint, egyéb teherbeesést segítő dolgot szednek egyszerre, nem félnek attól, hogy épp az ellenkezőjét érik el vele?

Figyelt kérdés
Én félek egyszerre több dolgot használni, mi van, ha itt is igaz: Jóból is megárt a sok...
2010. szept. 21. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mikre gondolsz?
2010. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Terhesvitamin, esetleges gyógyszeres kezelés mellé pl: cickafark, palástfű, c vitamin, e vitamin, folsav, maca vibe, ginzeng, stb...

Csak figyelem a néha belinkelt ciklusos görbéket, és ott sokan jelölik, hogy mit szednek. Néha meglepődöm, hogy egyszerre 6-7 szer is szerepel a listájukon.

2010. szept. 21. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Closti mellett nem szabad cickafarkat, és palástfüvet inni?

Én nem minden nap iszom hozzá, csak másnap-harmadnap.

A ginseng méhpempővel az természetes dolog, szerintem nem árthat. Ha a Maca vibét elolvasod, az immunerősítőnek van írva, hormontartalma nincs.

2010. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés én is pont így vagyok ezzel számtalanszor rácsodálkozom mi mindent ossze-vissza szednek. Én egyenlore csak a mastodynont szedem visszaállítani az egynsúlyt az osztrogén-progeszteron-prolaktin kozott meg az elevitet vitamin gyanánt tobbet nem is mernék max egy jó, hozzá érto szakember segédletével aki érti mivel mit okozok a szervezetben. A cseppeket már ismerem egyszer már segítettek mikor a teázás felborított nálam mindent pedig csak a cickafarkat ittam.
2010. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!