Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom és eddig még...

Mára nem várom és eddig még nem is jött meg a menszim, de ugyanúgy megiszom a kávét, mint eddig, és hányingerem is csak nagyon minimális van, viszont van ilyen testápoló szerű folyásom, vajon sikerült a baba? Volt veletek hasonló?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! A testápolószerű folyás úgy tudom jó! Ha gondolod reggel már tesztelhetsz! Szorítok!! :)
2010. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
testápoló szerű folyás normális terheseknél, úgyhogy lehet babás vagy. Szorítok neked!
2010. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 21. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Szivesen.:) Azért majd írd meg légyszi a teszt eredményét. Köszi :)
2010. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Enyhe szurkálást érzek most a bal oldalamon, ez baj?
2010. szept. 21. 12:52
 6/11 eszo ***** válasza:

a szurka is természetes..


reggel mindenképp tesztelj!


várunk az eredménnyel!

2010. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De falun lakom és most nem tudok tesztet venni, mert vásárolni nem megyünk mert a kocsi szervizbe van. DE UGY FÉLEK H TÉVES RIASZTÁS. :( FÉLEK CSALÓDÁS ÉR.
2010. szept. 21. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne félj és ne idegeskedj!! Próbáld meg elterelni a gondolataidat! Tudom hogy nehéz, de bírd ki valahogy! Akkor majd veszel holnap vagy holnapután tesztet! A lényeg hogy ne idegeskedj!!! Ha pozitív lesz a teszted akkor legalább pár nap múlva már erős lesz!!!! Én mindenesetre szorítok!!!! :)
2010. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. szept. 21. 14:01
 10/11 eszo ***** válasza:

én is nagyon drukkolok neked..de teszt nélkül nem igazán fogod megtudni..max. elmész dokihoz vérvételre..de gondolom ez ugyanúgy külön út lenne..


szóóóval, türelem..


majd írj!

2010. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!