Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem vizsgálata nem lett...

Férjem vizsgálata nem lett jó. Van itt akiknél hasonló volt és sikerült a baba?

Figyelt kérdés

normálisnál kevesebb a spermája,és abból is csak 20-30 százalék jó.

kapott aktilt,e-vitamint,meg magnerot tabit.valóban lehet ez csak átmeneti?

valaki hasonló cipőben?


2011. ápr. 21. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szívből ajánlanám Neked illetve a férjednek a Maca Vibe nevű gyógyszert!!!!!!!5000 Ft,a dm-ben és a gyógynövényboltokban kapható,és garantáltan spermaszám növelő!!!Vizsgálatok,tapasztalatok támasztják alá!!!!

Remélem tudtam segíteni!

2011. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Férjemnél is ez volt.

30% jól mozgó és 10 millió/ml-ről három hónapos Fer14 szedése után már 30 millió/ml és 80% jó morfológiájú, jól mozgó lett, a következő hónapban sikerült is a baba.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó ez a szer, de azóta mindenkinek szívből ajánlom!

Amúgy ha nagyon-nagyon rossz az eredmény, akkor fél évig is lehet szedni. Elég drága, de minden pénzt megér!

[link]

2011. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, mi is kipróbáltunk minden csodaszert (Maca Vibe, Fer14, Ferulant, e vitamin, c vitamin, Szelén, mindenféle gyógyteák stb. stb.) Semmi nem használt. Végül lombikra mentünk és az sikerült, bár igaz mi nem vártunk sokáig a csodára, 8 hónap sikertelenség után mentünk meddőségibe. Hál'istennek mert azóta itt nevetgél a kislányom az ölemben:)
2011. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöméknél kizártnak tartották az orvosok, hogy legyen babájuk (a férj miatt, kevés jól mozgó spermája volt).

És mégis, nemrég született meg (természetesen fogant), egészséges kisbabájuk!

Szóval ne adjátok fel, mindig bízni kell! :-)

2011. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek 2millió/ml volt,ugye tudjuk,hogy az nagyon-nagyon kevés:((((5 év után természetesen fogant a most 10 hónapos babánk...
2011. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én biztos vagyok benne hogy jobb is lesz majd.doki is azt mondta átmeneti lehet mert van egy streptococcus bacink amit már kezelnek.kapott e vitamint meg magnerot tablettát.de neki is olvasnia kellett ezeket a válaszokat hogy higgyen kicsit.doki azt mondta semmi stressz.

köszi a válaszokat!

2011. ápr. 29. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!