Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feleségem nagyon kisfiút...

Feleségem nagyon kisfiút szeretne, miért?

Figyelt kérdés
Most kezdünk el próbálkozni a babával, de a feleségem nagyon kisfiú babát szeretne! Biztos vagyok benne, hogy jó anya lesz, és a kislányt is úgyanúgy szeretné, de régóta kisfiúra vágyik már. Kislány kora óta, elmondása szerint. De a nők általában nem lányra vágynak? Férfiak meg fiúra? Igaz, nekem teljesen mindegy, hogy mi lesz, csak legyen és, hogy legyen egészséges. A mai világban szerintem is könnyebb férfinek lenni, de ez nekem akkor is furcsa. Hölgyek, ti inkább kisfiút, vagy kislányt szeretettek volna? És mi lett? 😀

2022. júl. 16. 20:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%

9! 8as vagyok. Abszolút fiús vagyok, se smink,se semmi extra lányos cucc. Mégis csak kislányt akartam. Ő meg annyira nőcis..6 éves,imád öltözködni ünneplő ruhába. Már kapott rokonoktól gyerek körömlakkot és gyerek sminket is,mert látta a húgomon és a húgom kislányain.


Simán lányosnak nevelem mindenféle lelki zavar nélkül. Maximum sminkelni megtanul a húgomtól,ha itt az ideje :).

2022. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 NTBS ***** válasza:
94%
Ez az ő vágya. Kérdezd meg tőle, mert jó eséllyel csak ő tudja.
2022. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%
Én kisfiút szerettem volna, mert gyerek korom óta úgy képzeltem el hogy kisfiam lesz, fiú is lett. De amúgy tuti hogy elfogadtam volna hamar ha lány. Más kisbabák, kisgyerekek is ugyanúgy tetszenek és aranyosak akár fiúk akár lányok, és érdeklődési köre sem csak a nemetol függ, és külseje sem feltétlenül olyan lesz amilyet az ember elképzel akkor sem ha a várt nemű lesz.
2022. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, azért mert férfinek egyszerűbb lenne az élete, meg azért mert a kisfiúk nagyon anyásak:) Mondjuk ezt alá tudom támadztani, mert kisfiúként mindig anyás voltam, feleségem meg nagyon apás.
2022. júl. 16. 21:06
 15/33 anonim ***** válasza:
87%

Én az elsőnél kislányt szerettem volna. Kisfiú lett, de nála tündéribb fiút életemben nem láttam. Sose adnám semmiért. ❤️

A következőnél kisfiút szerettem volna jobban, az is lett volna de sajnos elveszítettük.

Most ismét babát várok, teljesen mindegy, hogy mi lesz csak szülessen meg és egészséges legyen.

2022. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk fiúnk lett. Én is fiúra vágytam elsőnek, illetve párom is, de őszinte leszek, nem tudom hogy miért. Csak ezt éreztem belül, hogy kisfiút szeretnék. Pedig elég csajos vagyok. Igaz fiúk társaságában mindig jobban éreztem magam és sok fiú haverom is volt, valahogy könnyedebbnek éreztem velük egy beszélgetést is. Nem tudom, hogy mélyen ehhez lehetett-e köze.. viszont, ha lenne következő gyermekem és lány lenne, akkor is ugyanúgy szeretném természetesen. Néha én is elgondolkodom miért is van az emberben ilyen elképzelés mélyen. Természetes, hogy elsőként legyen egészséges,kiegyensúlyozott baba, de szerintem is sok emberben megfordul a baba neme utáni vágy, sok embernek lehet egy elképzelt “legjobb”. Aztán megszületik és szöges ellentétje az elképzeltnek, de te így is imádod, mert ő ad értelmet az életednek, ő lesz a mindened és ő lesz a legjobb!
2022. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
42%

Mert a fiúknak sokkal könnyebb az élete minden téren és több szakmát tanulhatnak, végezhetnek.


Egy nőnek ha nem szép, vége!


Bizonyos kor felett halmozottan is.

2022. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem kislányt szeretett volna, lányos apaként tudta jobban elképzelni magát, mert ő se a tipikus pasis dolgokért van oda (pl.:edzés, foci, horgászat, vadászat meg mittudomén), meg szerintem a kislányokról azt gondoljuk jobban ki mutathatják a szeretetüket. Én azért akartam jobban kislányt, mert a fiúkról csak negatív tapasztalataim vannak és fogalmam sincs anyaként, hogyan tereljem egy olyan irányba anélkül, hogy ráerőltetném az akaratom, hogy ne legyen közönséges és gusztustalan, ne forogjon lányok után az utcán, ne várja el hogy a nők kiszolgálják és ne vakarja a zacsit mások előtt, nem szeretném ha cigizne, drogozna vagy a haverok kedvéért bármi hülyeségre kapható lenne stb. Tudom ezek nem nagy elvárások mégse mennek sokaknak sajnos.

Minden persze, hogy fiú lesz :D

Kívánjatok sok szerencsét mindannyiunknak…

2022. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
15%
De a kislányok aranyosabbak és jobban lehet őket öltöztetni, mondjuk több pénzbe is kerülnek és többet kell értük aggódni, hogy pl. felcsinálják.
2022. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális. Én is mindig fiút akartam.
2022. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!