Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feleségem nagyon kisfiút...

Feleségem nagyon kisfiút szeretne, miért?

Figyelt kérdés
Most kezdünk el próbálkozni a babával, de a feleségem nagyon kisfiú babát szeretne! Biztos vagyok benne, hogy jó anya lesz, és a kislányt is úgyanúgy szeretné, de régóta kisfiúra vágyik már. Kislány kora óta, elmondása szerint. De a nők általában nem lányra vágynak? Férfiak meg fiúra? Igaz, nekem teljesen mindegy, hogy mi lesz, csak legyen és, hogy legyen egészséges. A mai világban szerintem is könnyebb férfinek lenni, de ez nekem akkor is furcsa. Hölgyek, ti inkább kisfiút, vagy kislányt szeretettek volna? És mi lett? 😀

2022. júl. 16. 20:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Utolsó, te aztán komoly eszmefuttatást végeztél..🤦🏻‍♀️

Szerinted ezt nem tudja? Attól még lehet vágya meg elképzelése nem..?

Aztán lehet jönni azzal, hogy tökmindegy meg hogy csak egészséges legyen, pláne egy első gyereknél, aki akár gyorsan össze is jött mindenféle közbeavatkozás nélkül. Ez teljesen rendben van és természetes, ha valaki vágyik valamire, illetve meg is van az elképzelt. Lehet nem az lesz és nem olyan, de a szülei jobb esetben szeretni fogják mindennél jobban, valamint nem lesznek kétségeik. Bírom az ilyen mártírkodást.. hagyjuk már könyörgöm. Aki azt mondja mindegy az hazudik vagy tényleg nehezen jött össze, de egy első gyerek aki könnyen is jött na annál nehéz elhinni, hogy nincs “terv”..

2022. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
31. Aki egy kicsit is tisztában van a biológiával, érti a lényeget. Akarni lehet, csak nem múlik rajta semmi. Lehet ábrándozni, miért ne, de a lényegen ez nem változtat.
2022. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
51%

Én nem szeretnék gyereket, mert mindig is utáltam őket és ez 30 felett sem változott, de ha muszáj lenne választani, akkor inkább fiú legyen. És miért ?

Már oviban megtanultam, hogy a lányok, nők sokkal gonoszabbak, alattomosabbak, manipulatív dögök. Ez a munkahelyemen is igaz. Szóval nem tévedtem gyerekként. Jobban kijövök a fiúkkal, férfiakkal és többre is tartom őket. Bár lehet szerencsém lenne és ha lányom lenne, akkor fiús lenne vagy kívülálló, nem az a tipikus pláza cica.

2022. júl. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!