Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feleségem nagyon kisfiút...

Feleségem nagyon kisfiút szeretne, miért?

Figyelt kérdés
Most kezdünk el próbálkozni a babával, de a feleségem nagyon kisfiú babát szeretne! Biztos vagyok benne, hogy jó anya lesz, és a kislányt is úgyanúgy szeretné, de régóta kisfiúra vágyik már. Kislány kora óta, elmondása szerint. De a nők általában nem lányra vágynak? Férfiak meg fiúra? Igaz, nekem teljesen mindegy, hogy mi lesz, csak legyen és, hogy legyen egészséges. A mai világban szerintem is könnyebb férfinek lenni, de ez nekem akkor is furcsa. Hölgyek, ti inkább kisfiút, vagy kislányt szeretettek volna? És mi lett? 😀

2022. júl. 16. 20:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Már terhes a szeretőjétől és az ultrahangon fiú. Most csak a BS etetős sztorit kapod.
2022. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek van egy preferenciája. Tőle kérdezd meg, hogy miért, mi ezt itt nem tudjuk 🙂. Én is kisfiút szerettem volna, egyszerűen csak fiús anyaként látom magam. Végül az is lesz, ősszel érkezik.
2022. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek személyisége nem rendelhető, így ne vegyétek biztosra, hogy a neme alapján előre tudjátok minden mozdulatát, érzését, ízlését.

Nekem az elsőnél volt egy érzésem, hogy jobb lenne ez. Az első ultrahangon azt mondták, a másik nemű babát látják. Elképzeltem, megszerettem, csak olyannak tudtam már elképzelni. Aztán 4 hét múlva az ellenkezőjét mondták. Akkor feladtam, és annyit kérdeztem, hogy keze, lába megvan-e, a többi mindegy. A második gyereknél az első pillanattól babát szerettem volna, nem kifejezetten kisfiút/kislányt.

2022. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
40%

Meg sem fordult a fejemben, hogy akár lányom is lehet, nálam ez nem volt opció - hát erre az első az lett. Mikor megtippelték magam alatt voltam egy darabig.

Tapasztalatom és rálátásom alapján a lányokkal 1000x nehezebb

2022. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Én azért húztam a kisfiúhoz mert szerintem jobb fiús anya vagyok mint lányos. Fiam lett. Imádom a kisfiam, örülnék ha a második is fiú lenne, de ha lányom lesz és nagyon csajos is lesz teljes mellbedobással fogok hajat fonni és jégvarázst énekelni. Mert rájöttem, hogy csak az adott gyerek számít, a boldogsága és nem a neme.
2022. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
74%
Bármilyen neműnek örültünk volna, főleg 6 év sikertelenség után, de a szívünk vágya mindkettőnknek a kislány volt. Kislány lett.
2022. júl. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Párom fiút akart. Mivel egy évet vártunk rá, nekem mindegy volt, csak egészséges legyen. Aztán lett egy fiú és egy lány is.
2022. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Lanyokra vagytam, 2 lanyom lett, de ha fiuk lettek volna is ugyanugy imadnam oket, meglatjuk a 3. Mi lesz 🙂
2022. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%
Mi anno 5 éve úgy adtuk be az örökbefogadásnál, hogy a neme mindegy!Én mindig fiús anyukának képzeltem el magam de szívem mélyén lányt szerettem volna.Erre kislány lett.Nem tudom még anyás vagy apás lesz e mert 2 hónapos.De szerelem volt első látásra.Nagyon imádjuk.
2022. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%
Tök mindegy, hogy mit szeretne, nem rajta múlik. Ezt kellene felfogni ésszel.
2022. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!