Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele az,...

Lehet a terhesség jele az, hogy mozog a belem, vagy nem is tudom, mintha nem tudna megemészteni valamit, vagy csak nehezen, és sokat pukizok?

Figyelt kérdés
kb 2 hét telt el azóta,vagyis pontosan 16 nap, de nem szeretnék gyereket:S ÉS eddig nem érzek semmit.Amugy elég beteges vagyok,és hát leírom őszintén aznap amikor megtörtént a dolog ,buliba voltam,és rögtön buli után már éreztem ezt és azóta van ez a pukizok dolog...buli után meg hát fáj a hasam és nem tudok sokat enni érzésem van,és idő amig rendbe jövök.Meg fáj az alhasam is,vagyis olyan érzékenyebb,mintha megjönne,vagy menne a hasam, de menzihez még van 2-3 hét,és eléggé felfázós vagyok.Meg a vesém is szokott fájni sokszor,világéletemben ilyen voltam.
2010. szept. 23. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A baj az akkor van, amikor nincs belmozgas!


Nem kell ennyit foglalkozni a betegsegekkel, mert szinte Te vonzod be ezeket.


Amikor erzed, hogy fajdalom van, azt megfigyeled es elmesz orvoshoz, de nem hagyod figyelmen kivul, mivel ezek

a fajdalmak valamit jeleznek.


Elkellene menni es teljes kivizsgalast csinaltatni, ahol kiderulne, hogy van-e valami betegseged, vagy nem.


Aztan pedig elkellene kezdeni egeszsegesen elni. Nincs olyan, hogy valaki folyamatosan beteg, de olyan van, Aki nem figyel elegge oda onmagara, es igy fog megbetegedni.


"elegge felfazos vagyok"


A felfazas mar jelentkezhet igy, hogy alhasi fajdalom, ami kihat a derekra, es a vesekre is!

Ezt is kezelni kellene!

2010. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ugy vagyok betegeges,hogy orvosi kezelésre van szükségem,de nagyon hamar felfázok,és ha pl kint van a derekam akár 10 percig is,akkor fáj a hasam,derekam,stb... a buli óta ideges vagyok alapból is,lehet hogy ráment a gyomromra az idegeség,és beképzelem magamnak,csak arra lennék kiváncsi,amit leirtam fent,hogy mintha mozogna a belem,meg sokat pukizok,hogy ezlehet e a terhesség egyik jele?
2010. szept. 23. 08:30
 3/12 A kérdező kommentje:
mintha korogna a hasam folyamatosan, de nem vagyok éhes mindig,pedig üres a gyomrom
2010. szept. 23. 08:33
 4/12 anonim ***** válasza:

ennek semmi köze a terhességhez. rögtön az aktus (buli) után nincsenek tünetek, ha teherbe esett is valaki. az első tünet általában a menses elmaradása.


de nem is értem hogy lehet egy bélmozgás, pukizós tünetet terhességnek felfogni. 2 különböző dolog.

2010. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az első tünet nem a menzesz elmaradása....ezt olvastam a neten egy oldalon.AZért kérdeztem meg.
2010. szept. 23. 08:51
 6/12 anonim ***** válasza:

az első biztos tünet a menses elmaradása és a pozitív teszt együttesen. (halkan megjegyzem van olyan betegség ami pozitív tesztet ad ki mégsem terhes az ember)


olvasgass itt hányan belemagyaráztak mindenfélét a terhességbe (hányinger, fejfájás, bővebb folyás stb) aztán mégis megjött nekik. persze, ezek terhes tünetek IS, de nem kizárólag a terhességre jellemzőek!!!

2010. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amúgy terhestüneteket aktus után nem lehet érezni. mert van ugye a beágyazódás, kb.10-14 nap amíg a megtermékenyített petesejt eljut a méhig, és ott befészkeli magát. na CSAK ekkor kezdi az anya szervezete is érzékelni, hogy hopp itt van valaki, elkezdenek termelődni a megfelelő hormonok, amik a tüneteket is okozzák.
2010. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ez 16napja van,eddig a buli utáni rendbejövetelt éreztem az biztos.....utánna hát nem tudom kb 1 hete vagy még annyi se érzek vmi furát, de természetesen lehet idegesség is,mert a buli miatt télleg ideges vagyok nagyon...de nem a terhesség miatt voltam az..olyan mintha gyomorrontásom lenne,vagy ha teleenném magam és nembirok mozdulni,pedig alig ettem.Ilyen érzésem van.A környezetemben betegek páran,de lázasak,és asszem egyiküknek sincs hasmenése, de nekem van egy minimálisan kicsi.
2010. szept. 23. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem, hogy itt a forumon ez a sok fiatal unatkozo gyermek, ahelyett, hogy a netten tanulnanak az emberi szervezet mukodeserol, az egeszsegrol,

ehelyett a betegseg leirasat olvasgatjak, mig bele nem elik Magukat.


Te is mar nagy lany vagy, probalj meg megismerkedni a szervezetedettel, es amikor valami gondod van, akkor probald meg azt kezelni,

mert miutan ismerni fogod a tested mukodesi rendszeret, akkor mar tudni fogod, hogy a hascsikaras mit jelent pl.

es kezelni is tudod.


Ne idegeskedj, mert azzal nagyon sokat arthatsz onmagadnak,

nyugtato teat igyal 1 honapig, de kozben kezd el megtanulni azt, hogy ellehet intezni ugyeket idegeskedes nelkul es nyugodt korulmenyek kozott is,

s nem ugy, hogy a vernyomas es a vercukor szinted az egig er!

2010. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
bocs,akkor nem értem miért van a terhesség tünetei között a haspuffadás és hogy éreznilehet a menzi megjövetelét,de bosc...bocs..
2010. szept. 23. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!