Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele az,...

Lehet a terhesség jele az, hogy mozog a belem, vagy nem is tudom, mintha nem tudna megemészteni valamit, vagy csak nehezen, és sokat pukizok?

Figyelt kérdés
kb 2 hét telt el azóta,vagyis pontosan 16 nap, de nem szeretnék gyereket:S ÉS eddig nem érzek semmit.Amugy elég beteges vagyok,és hát leírom őszintén aznap amikor megtörtént a dolog ,buliba voltam,és rögtön buli után már éreztem ezt és azóta van ez a pukizok dolog...buli után meg hát fáj a hasam és nem tudok sokat enni érzésem van,és idő amig rendbe jövök.Meg fáj az alhasam is,vagyis olyan érzékenyebb,mintha megjönne,vagy menne a hasam, de menzihez még van 2-3 hét,és eléggé felfázós vagyok.Meg a vesém is szokott fájni sokszor,világéletemben ilyen voltam.
2010. szept. 23. 08:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezert irtam azt,hogy figyeld meg es ismerd meg a szervezetedet,

mivel ezeket a jelzeseket igy ido utan mar tudni fogod megkulonboztetni, hogy mitol vannak.


Minden fajdalom mas modon jelentkezik, mas a mensis, mas a hasmenessel jaro, mas a szekrekedessel, s mas az idegrendszeri, s mas az etkezes miatti stb.


Aztan amikor jobban faj, akkor mar ellehet menni es orvos segitseget kerni, s amikor "pontosan" megvan adva a leiras a fajdalom fajtajarol, akkor az ennek megfeleloen fogja tudni kezelni!

2010. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

pl. puffadasra, gorcsokre vannak gyogyteak, s igy ha terhes vagy, vagy nem, de ezek segiteni fognak abban, hogy a panaszok megszunjenek.

Amikor pedig kapcsolatot teremtesz /szex/, akkor Te hiaba nem szeretnel gyermeket, de ha nem vedekezel, akkor mar megis elfogadtad azt a lehetoseget, hogy esetleg teherbe esel, es babad lesz.

De meg a megfelelo vedekezes mellett is nagyon sokan esnek teherbe, mivel gyenge a fogamzogatlo hatas pl. de nagyon sok esetben, meg a spiral mellett is vannak terhessegek!

A puffadas lehet idegalapu, az eros fajdalom lehet 1 gyulladas miatt stb.

De ezeket hazilagosan tudod gyogynovenyekkel orvosolni, En javaslom, hogy menj csak el egy olyan uzletbe, ahol ezeket aruljak pl. ez nezegesd ezeket, es ismerd meg Oket, es igy segiteni is fogsz tudni a panaszaidon!

A meglevo idegesseget is kezeld es valtoztass ezen, mert ezt amikor igy hagyod, akkor az nagyon sok betegseget es kellemetlenseget fog okozni az eletedben.



Tehat vannak gyogyteak, amikkel nagyon sok kezdo betegseget tudsz gyogyitani, a gyulladasnal is, es igy megfognak

2010. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!