Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg terhes lehetek?

Nyugtassatok meg terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Barátoknál töltöttem egy hetet.

3 napot késett a menzeszem utána megjött, minden olyan volt mint amilyen szokott 6 napig tartott. Nagyon rettegek viszont, hogy valahogy sperma került a vaginámba. Wc deszkarol, vagy csak megfogtam valamit amin rajta volt és utána elmentem mosdóba. Meg szűz vagyok, olyan viszonyban sem álltam meg soha fiúval, és tudom hogy lehetetlenség így teherbe esni. Mégis olyan furán érzem magam mostanában. Gyakran szédülök ha felkelek vagy felmegyek a lépcsőn, és a hasamban is furcsa nyomás van, eléggé megy a hasam.



Tudom hogy lehetetlenség hogy terhes vagyok, mégis egyre több jelet veszek észre magamon, és ezzel idegesítem magam, légyszives allitsatok le...



2022. aug. 7. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz.
2022. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Október elején szülsz. Készülj.
2022. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
🤣🤣🤣🤣🤣 jézus isten! Szerintem válassz neveket a hármas ikreknek. Biológia órát, vagy google-t javaslom.
2022. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tyűű


Mègis a wc deszkára hogyan kerülne sperma?

Plusz a levegőn hamar életképtelenek, ha mègis.


Többire pszichológus kéne tényleg.😒

2022. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem épp itt az ideje Krisztus második eljövetelének. Te fogod őt kihordani. Karácsonyra érkezik. 😉
2022. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mègis a wc deszkára hogyan kerülne sperma?"


A plusz poén az lenne, ha csak nyilvános női mosdóban járt volna. 😅

2022. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, lehetsz terhes.

Majd ha lefekszel egy kannal védekezés nélkül.

2022. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 12 éves vagy elhiszem, hogy azt hiszed, hogy ha bekened ondóval magadat tetőtől talpig, vagy megfürdesz benne, akkor teherbe eshetsz, de ha már elmúltál 15, vegyél elő légyszi egy biológia tankönyvet.


Rövid válasz: Nem, nem eshettél teherbe ennyitől.

Hosszú válasz: Ahhoz az kell, hogy a pasid beléd nyomja a 15 centis farkát, amit feltol egészen a méhszájadig, majd ott ejakulál és a kilövés erejétől konkrétan a méhszájadon át a méhedbe úsznak a spermiumok.

2022. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Troll.

Jó lenne ez az z oldal, ha az ilyeneket ki tudnák szűrni. Tudom, túl sokat akarok...

2022. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress meg egy orvost, de ne nőgyógyászt hanem egy pszichológust.
2022. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!