Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg terhes lehetek?

Nyugtassatok meg terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Barátoknál töltöttem egy hetet.

3 napot késett a menzeszem utána megjött, minden olyan volt mint amilyen szokott 6 napig tartott. Nagyon rettegek viszont, hogy valahogy sperma került a vaginámba. Wc deszkarol, vagy csak megfogtam valamit amin rajta volt és utána elmentem mosdóba. Meg szűz vagyok, olyan viszonyban sem álltam meg soha fiúval, és tudom hogy lehetetlenség így teherbe esni. Mégis olyan furán érzem magam mostanában. Gyakran szédülök ha felkelek vagy felmegyek a lépcsőn, és a hasamban is furcsa nyomás van, eléggé megy a hasam.



Tudom hogy lehetetlenség hogy terhes vagyok, mégis egyre több jelet veszek észre magamon, és ezzel idegesítem magam, légyszives allitsatok le...



2022. aug. 7. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Veres Pali bácsi forog a sírjában, szegény.
2022. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát én ezt el se hiszem 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 drága jó istenem😂
2022. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Azért szédülsz, ha felkelsz, vagy felmész a lépcsőn, mert a csekély agykapacításodat a végletekig terheli a mozdulatsor koordinálása.
2022. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%
És ez egyszer tényleg szexelni fog és megpróbál majd védekezni is. Isten gyere le.
2022. aug. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!