Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült már az első...

Kinek sikerült már az első hónapba a Clostilbegyt ?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyobb az esély ikrekre?

Nekem 2x1 naponta mesélnétek?


2022. aug. 9. 07:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
A gyereknek is 1x mesélek naponta, neked meg így ismrretlenül 2x1-et?! Esélytelen, bocsi.
2022. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nekem 2x1 szemet kell szedjem így akartam elnézést kérek
2022. aug. 9. 07:48
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Az első ciklus mindenkinél lutri, nem tudni, téged mennyire fog stimulálni a kapott dózis. Ez sötétben tapogatózás, így mondta az orvos.

Semmit nem jelent rád nézve, hogy másnál hogy alakult.

2022. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Igen, nagyobb az esély az ikerterhességre, ezért is fontos UH val követni. Nekem a 3.hónapban lett sikeres, (szerencsére) csak egy babával. Az első kúra napi fél szem volt, a második napi 1, a harmadik napi 2 tabletta 5 napig.
2022. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A második gyerekem első hónapban sikerült napi 1 Clostilbegyttől és 2x1 Norcoluttól. (Az első 4 hónap kúra utáni 2. pihenő hónapban.)
2022. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Ki kell ábrándítsalak: sokkal több nőnek NEM segít, mint ahol tényleg használ. Nem elsőre, hanem sokadjára sem. Ne éld bele magad.
2022. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

6. Hozzászólónak igaza van.


Ez csak annak csodaszer, akinek nincs kifejezetten háttér problémája ami miatt nincs pé.


Pl nekem is tök jól csinált ovut, de baba nem lett.. végül kiderült az ok pajzsmirigy alulműködés meg IR, amint azt kezeltük lett ovu és hamar jött a baba is.


Sajnos a closty nem egy csodaszer, mert oka van az elmaradt ovunak, és azt kell kezelni.


Hakivoltál vizsgálva és alapvetően nincs más gondod, akkor segíthet. Általábn 2 max 3 hónapig szabad szedni utána szünet kell, vannak akiknek a szünetben sikerül a baba, mert további ciklusra is kihat.


Minden esetre sok sikert, de azért járj utána jobban. Remélem a doki uh-ra visszahívott, ha nem akkor cseréld le, mert túlstimulálhat amitől meg baj lesz.

2022. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem volt hatterproblemam, csak nem volt peteeresem. En is 2x1 szemet szedtem a 3.naptol. Az elso honap sikerult.

Uh-s kovetes fontos hozza!

2022. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem is pajzsmirigy alulmukodesem volt de már rendben van de hátha sikeres lesz az első hónap
2022. aug. 9. 11:41
 10/25 A kérdező kommentje:
8as el gratulálok neked hogy kellet szedned volt valami amikor szedted ovut érezted stb...?
2022. aug. 9. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!