Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy ha már érezzük a...

Igaz, hogy ha már érezzük a terhességi tüneteket akkor a tesztnek is pozinak kell lennie ?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy 10-es tesztet és negatív. 11dpo. Tudom, hogy korai is lehetne akár, de tüneteket viszont érzek. Fáj nagyon a cicim, rossz hozzáérni és nehéz, valamint tökre kívánok egy féle kaját (savanyú) 2 napja.

Szerintetek pms vagy van esély a babára ha negatív és vannak tüneteim? Ilyen kívánóságom sose volt. De azt is tudom, hogy a testem képes megviccelni.


2022. aug. 9. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. A kívánóság főleg, az tipikus olyan tünet, amit az ember beképzel magának. Csinálj tesztet a menstruációd napján, az a biztos, nem a tünetek.
2022. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pms, vagy bekepzeled, lehetetlen hogy ilyen korán kívánós legyél a baba miatt
2022. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a hcg hormon okozza a terhes tüneteket, és a hcg hormon miatt pozitív a teszt is, ezért vond le a megfelelő következtetéseket. Én mondjuk menstruáció előtt is kívánom a kaját, általában az édességet. Sőt még peteéréskor is.
2022. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

11. DPO-n minden tünet PMS, teljesen megegyeznek a terhesség tüneteivel.

Az első valódi tünet a pozitív teszt, utána 2-3 héttel olyan magas a HCG szint, ami okozhatja a többit.

2022. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz.
2022. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha érzem már a cicifeszülést, azt, hogy nehezzek akkor ez már pms és nincs esély a babára? Még 3 nap van a nemvártig.
2022. aug. 9. 23:21
 7/11 A kérdező kommentje:
*nehezek
2022. aug. 9. 23:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem jön meg van esély, 4 nap múlva kiderül.
2022. aug. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igaz.


Múlt hónapban feszült a mellem, pedig sose feszül, az elmúlt 5 évben egyetlen egyszer sem volt rá példa (5 éve szültem), de most nem voltam terhes. Beképzelni szerintem nem lehet, gondolom a testem megviccelt.


Ebben a hónapban már 2 nappal ovu után elkezdődött a mellfeszülés, itt pedig biológiai képtelenség lenne terhességre fogni de talán jobb is így, legalább nem fordítok nagy jelentőséget neki.


Még simán lehet pozitív a teszted :)

2022. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Natasa188 válasza:
Nekem tesztelés előtt fájt a cicim és nagyobbnak éreztem, mennem is kellett venni nagyobb melltartót.:D(persze akkor nem is gondoltam arra, hogy baba lehet)Majd rá 3-4napra teszteltem pozitívat. Előtte soha nem fájt menstruációkor, szóval nekem ez volt az első tünet.:)
2022. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!