Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy ha már érezzük a...

Igaz, hogy ha már érezzük a terhességi tüneteket akkor a tesztnek is pozinak kell lennie ?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy 10-es tesztet és negatív. 11dpo. Tudom, hogy korai is lehetne akár, de tüneteket viszont érzek. Fáj nagyon a cicim, rossz hozzáérni és nehéz, valamint tökre kívánok egy féle kaját (savanyú) 2 napja.

Szerintetek pms vagy van esély a babára ha negatív és vannak tüneteim? Ilyen kívánóságom sose volt. De azt is tudom, hogy a testem képes megviccelni.


2022. aug. 9. 14:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Így még nekem sem fájt. Csak érintésre. De most le akar szakadni. A fülembe raktad a bogarat, holnap megint tesztelek a végén. De már nem reménykedek annyira.
2022. aug. 10. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!