Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 30-35 között vállaltak...

Akik 30-35 között vállaltak gyermeket nem zavarja kicsit őket a koruk?

Figyelt kérdés

Nekem van màr 1 gyermekem, de szeretnénk még kettőt. Most vagyok 30 éves.

Azonban van bennem egy kis ellenérzés, sajnálom, hogy így kitolódott mivel nem annyira szeretnék 55, 60 éves lenni mire a gyermekem 25.

Az én anyukám 50 volt mikor én 25.

Bennem ez egy fusztrációt okoz.

Ez tud enyhülni?

Én mindig elitéltem ezt a késői gyerekvállalást, de egyetemen ültem 24 éves koromig, aztán dolgoztam, aztán szültem 1x és most itt vagyok 30 évesen.

Kérlek segítsetek. Én szerettem volna hamarabb is egyébként, de a páromat is később találtam meg és a suli és az anyagi helyzet sem engedte meg.



2022. aug. 12. 20:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
55%

Első fiamat 20 évesen szültem. Előtte dolgoztam. Gyed alatt kezdtem az egyetemet és 2 diplomát is szereztem óvodás kora végéig.

A tesó 30 éves koromban fog születni. Nem akartam ilyen hagy korkülönbséget, de így alakult. Nekem először a 30, aztán a 33 év volt a max, amíg szülnék. De ez az én gondolkodásom, eszem ágában nincs elítélni senkit. Nem azon múlik, ki milyen anya lesz hogy 20 vagy 40 éves.

Engem 26 évesen szült anyu, apu már 42 volt akkor. Ha 30 évesen szülök először, apukám nem éri meg az unokáját, így legalább az idősebbel volt lehetősége több évig együtt lenni, mielőtt meghalt. Sajnos a kicsiről 1,5 hónappal a papa halála után szereztünk tudomást. De már nagyon beteg volt, így soha nem tudott volna együtt játszani vele, mint a naggyal😪

2022. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ijajjj,31 vagyok ferjem 37...ket gyermekunk van,az egyik negy honapos.
2022. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!