Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nover nagyon taplon...

Ha egy nover nagyon taplon viselkedett velem a korhazban erdemes panaszt tennem? Fonover. Kihez fordulhatok? Vagy eltussoljak?

Figyelt kérdés

#panasz #Nover abuzus
2022. aug. 14. 22:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

Nover voltam Mo.n 20 eve , mondhatod a fonovernek, de sokra nem mesz vele. Orulnek, ha van ember, es nem akarjak, hogy elmenjen.

En sem birtam tovabb abban az orszagban noverkent dolgozni, borzaszto mi megy...

2022. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselő
2022. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Akkor is jelentsd fel írásban, ha nem lesz következménye. Majd lesz a 3. után. A kórházigazgatónál. Hogy viselkedett taplón?
2022. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Na erről beszélek. A legtöbb nővér egy taho bunkó.
2022. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Kórházigazagatónál és betegjogi képviselőnél is. Èn e-mailt ìrnèk, azt nemehet letagadbi, hogy megkaptàk és mi va benne.
2022. aug. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%
Mit csinált?
2022. aug. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Én egy sztk alkalmazott miatt tettem írásos panaszt.

Tudni kell, hogy soha életemben nem emeltem még szót semmi miatt, én az ilyeneket lenyelem, bunkó eladó, hibbant postai dolgozó, találkozom én is ilyennel, mint mindneki más, de inkább elszámolok magamban tízig, nem szólok.

Na az most életemben először olyan bánásmód volt, a gyerekkel szemben, hogy azt mondtam, nem hagyom szó nélkül, nekem attól nem lesz jobb, de mással hatna nem történik ezután ilyen.


Írtam az sztk vezetőjének meg a betegjogi képviselőnek (az erről szóló tájékoztatás kb 30 helyen ki van rakva az épületben).


Egyik se válaszolt :D


Ennyit erről.

2022. aug. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Irnek, igen. Es beleirnam azt, hogy irjak le, mit fognak tenni, vagy tovabbmesz, es illetekes szervhez fordulsz, vagy a sajtohoz.
2022. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb probléma, hogy igen, sajnos Magyarországon az egészségügy egy következmények nélküli munkahely.

Kb bármit megtehetnek.

Nekem is szinte csak rossz tapasztalom van, kevés kivétellel.

Az a sok savanyú, megkeseredett, bunkó ember...

2022. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is történt hét éve. Azóta is gyomorgorcsom van ha rá gondolok. Az újszülött kisbabam nem tudott enni napokig mert nem volt tejem. Kértem a pótlást. A nővér undorító módon elzavart. Itt meg nem szóltam. Nem tudták, hogy még az ajtóban állok és hallottam hogy rólam beszélnek, hogy lusta vagyok etetni mert a mellembol spriccel a tej. Szó szerint így mondták. Na ekkor visszafordultam és mondtam, hogy én nem az az utolsó paraszt vagyok aki lustasagbol nem szoptat hanem azért mert nincs miből. Kissé emelkedett hangon. Kértem, hogy hívjanak a szemmel láthatólag szenvedo babamhoz de nem akartak. És elmondtam hogy oké nem kell, kórházban vagyunk és fogom a gyereket és addig megyek vele amíg nem fogok egy orvost találni neki, nekik pedig olyan pert akasztok a nyakukba hogy megemlékezik, hívom az rtl-t, a tv 2 T mindent is, hogy lássa mindenki, hogy mi folyik ebben a kórházban. Majd atvitetem magunkat máshová, ahol kapunk rendes ellátást és nem úgy beszélnek mint a kutyával. Mondanom sem kell 5 percen belül jött az orvos, a nővér a további napokban nem szólt hozzám. Majd amikor jöttünk haza a fonovernek elmondtam a történéseket és azt is hogy én ki vagyok, és mivel foglalkozom. Bocsánatot kértek.
2022. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!