Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezés,...

Megszakításos védekezés, lehetek terhes, vagy más tényező befolyásolja?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban a párommal így csináltuk, mert ugye ezt nem mondhatom védekezésnek.. felelőtlenség, tudom, de nem élvezett el bennem. Egyszeri alkalom volt, ezelőtt soha nem csináltam ilyet, es nem is tervezek több ilyen felelőtlen dolgot, hülye vagyok tudom.

Abban a hónapban rá 2 napra meg is jött.

Utána nem sokkal elkaptam a koronavírust, volt egy fogászati problémám is, amire erős antibiotikumot szedek jelenleg (1000 mg), es mindemellett IR es PCOS is vagyok. A ciklusaim általában 32-35 nap között mozognak, most viszont késik, es már 41 napnál tartok, plusz rá is stresszelek. Viszont a mellem már feszül, néha görcsölgetek, és már rózsaszín folyást tapasztaltam ma.

Tudom, a megszakítás nem védekezés, de kisebb az esélye a bajnak. Betudhatom ezt az erős gyógyszernek, plusz a betegségnek, vagy mi lehet?

Meg a PCOS betegek nehezebben esnek teherbe, nem?



2022. aug. 24. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nehezebben. De ne hazárdírozz vele. Ha menstruáltál már azóta hogy beléd élvezett nem lehetsz terhes. Ha azóta is történt ilyen csinálj tesztet.
2022. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy terhes vagy,de a legbiztosabb, ha csinálsz egy tesztet. Ha negatív akkor nem kell tovább stresszelned.


A PCOS-re ne alapozz, én az első gyerekkel 2 év után, a másodikkal első próbálkozásra estem teherbe

2022. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Nem ment el bennem, ez fix, és az eset után 2 nappal meg is jött júliusban. Azóta nem történt semmilyen ilyen dolog, sőt semmilyen aktus sem, sem óvszerrel, sem pedig anélkül, viszont most késik.
2022. aug. 24. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pcos-nél főleg ha nincs kezelve nem nagy csoda ha késik.


Ha menstruáltál rendesen akkor nem vagy terhes.

2022. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2022. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ikrek
2022. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!