Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor lett legkésőbb...

Kinek mikor lett legkésőbb pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Volt e már valakinek, hogy pl elméletileg nemvárt napján még negativ, és csak utána napokkal lett pozitív a tesztje? Arra gondolok, hogy ha nekem szabajtalan a ciklusom 29-37. napra jön meg általában és ez esetben ha az utolsó együttlét augusztus 21 volt, akkor mi a legkésőbbi időpont, amikor sikeres teherbe esés esetén pozitivnak kell már lennie a teszteknek?

2022. szept. 4. 09:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez negativnak tűnik.
2022. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon ritka.Ez is csak itt a gyakorin történik meg.Nekem nem várt előtt 3-4 nappal már pozi volt a teszt,nem még nem várt napján.
2022. szept. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Mi lett azóta? Megjött vagy teszteltel? Én is így vagyok, ma van a nemvart, egyelőre semmi, de a teszt is negatív. Várok és kiváncsi vagyok :)
2022. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Teszt negatív, mensi sehol....
2022. szept. 6. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!