Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha veszítettél már el egészség...

Ha veszítettél már el egészséges babát, lett következő gyermeked?

Figyelt kérdés

Szóval, megszültem egy alapból egészséges kisbabát. Problémamentes volt végig a terhesség, tényleg a csöppöm a legnagyobb rendben volt. Majd eljött a szülés ideje, borzasztó hosszú volt, és szegényemnek esett a szivhangja, zsinór a nyakán volt, és sajnos már nem élt amikor a világra jött.. Ez a lényeg, jobban nem szeretnék belebonyolódni.

Nyilvánvalóan óriási a fájdalmunk, első kisbabánk volt. Mindketten tudjuk azt, hogy csak az fog minket kiszakítani valamennyire a fajdalombol, ha születhetnének gyermekeink. Mi készen állunk rá, illetve orvosom is szabad utat adott. Volt már egy sikertelen hónapunk, de rettenetesen görcsös volt, elismerem. Próbálok kicsit lazítani, de nagyon nagyon AKARJUK és mindennél jobban várjuk a mi kis csodánkat🙏

Az lenne a kérdésem, hogy aki veszített el hasonlóképpen egészséges gyermeket, mikor érezte úgy hogy készen áll a következő terhességre, illetve az elhatározás pillanatától hány hónap volt mire sikerült teherbeesni? Nekünk Ő néhány hónap volt, nagyjából 4.



2022. szept. 9. 19:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is 15-20 perc korul volt. Mikor este 7 utan elfolyt a magzatvizem, halvany zold volt. Azt mondtak az semmi, jo a szivhang, figyelnek, szepen nyilok, no para. Ereztem,h baj van, tul is hordtam 4 nappal. Minden szuperul ment, mig a kitolashoz nem ertunk.. :( A dr nő hamar kapcsolt, latta,h esik a szivhang, kiabalt a masik dokinak h azonnal vakum, az egyik vakumozott, masik konyokolt hasba. 4 kg volt majdnem a fiam, alig birt megszuletni. A doki maszkja is veres volt, mindenuk, mint egy disznovagas. El is ajultam utana. Borzalmas elmeny...el nem tudom kepzelni mit elhetettek at. Miert nem probaltak a vakumot :( Orvosok, ez az utolso lehetoseg, ha mar a csaszar nem opcio. Miert nem probaltak meg 😭 Szivembol kivanok nektek 3 egeszseges gyermeket,boldog eletet ! 💚
2022. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Neked is borzalmasan nehéz lehetett!

Nem tudom, hogy miért nem került elő, természetesen az ügyet nem hagytuk annyiban, és zajlik a vizsgálódás. Tudom, hogy nem hozza vissza Őt, de ennyivel tartozunk Neki, magunknak..

Köszönöm szépen a jó kívánságokat❤️🙏

2022. szept. 9. 22:56
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A keresztfiam anyukaja veszitette el 8 honapos terhesen a keresztfiam elotti babat. Egyszercsak meghalt a hasaban, senki nem tudja miert. 2 honap mulva terhes lett a keresztfiammal, minden rendben volt.


Kitartast nektek, es minel elobbi gyermekaldast kivanok!

2022. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Derjaderja ***** válasza:
87%

9. Nem a zsinórtól fulladnak meg, hisz nem lélegeznek még, hanem a megtekeredett zsinór megszorul valahol, és a vérellátás szűnik meg.


Nagyon szomorú volt olvasni, átéreztem. A volt osztálytársam kislánya halt meg a 42.héten méhen belül. Két gyerekük született azóta, akikért rajonganak. Az anyukájuk lelkileg nagyon rosszul bírta mindkét terhességet, főleg hogy még volt több korai vetélése is.

2022. szept. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Pozitív lett ma reggel a tesztem!

2022. nov. 7. 09:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok! ❤
2022. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) !!!
2022. nov. 7. 10:05
 18/21 anonim ***** válasza:
Wow kérdező, gratulálok, kívánom neked a legjobbakat ❤️
2022. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon kedves vagy! :)
2022. nov. 7. 12:23
 20/21 anonim ***** válasza:
Istenem, ez remek hìr. Boldog babavarást, minden rendben lesz! 😍 11-es voltam, aki már egyre többet gondol a tesòra :)
2022. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!