Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mesterséges megtermékenyítés...

A mesterséges megtermékenyítés fáj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni,hogy a mesterséges megtermékenyítés fáj-e? Érzek-e valamit?
2010. jún. 26. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég furán tetted fel a kérdésed. Maga a folyamat ha a lombik programra gondolsz lehet kellemetlen, néha fáj, de a cél érdekében mindent elkövet az ember.

Az injekciók nem ép a kedvenceim. A petesejt leszívást altatásban csinálták, utána 3 napig alig bírtam ülni úgy feszített a hasam. A beültetés egy sima nőgyógyászati vizsgálatnál nem rosszabb. Én csak a próba katétert éreztem egy picit feszített, de semmi komoly.

A konkrét mesterséges megtermékenyítésből nem érzel semmit, mivel azt lombikban csinálják.

Sok sikert és kitartást!

2010. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Neked is!!
2010. jún. 26. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj:)
2010. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak fájdalmas pillanatai testileg,de ez elviselhető!De a lelki fájdalomnál( ha nem sikerül) akkor semmi sem rosszabb!!!!!!
2010. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!