Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállaljak babát, vagy még korai?

Vállaljak babát, vagy még korai?

Figyelt kérdés

Van egy párom, màr több mint 1,5 éve együtt vagyunk, de ő nem akar babát.. Sokáig én sem akartam, meg néha még most is megijedek, ha belegondolok, hogy terhes lehetek.. De sokszor vágyok rá.. Szeretném átélni én is, hogy milyen a terhesség.. Milyen vàrni a saját kisbabádat, látni ahogy nő a pocakban, érezni, gondoskodni róla.. Stb

Anyagi hátterem meg lenne hozzá, szóval nem a semmibe születne.


Én 25/L

Párom 29/F



2022. szept. 23. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha a párod még nem akarja, akkor korai. Nincs ezen mit ragozni. Két ember döntése ez. Ha tudod, hogy majd szeretné és nem csak ámít, akkor várj rá. De mindenképp adj neki egy időkorlátot. Nehogy 10 év múlva azon kapd magad, hogy még mindig tologatja a gyermekvállalás idejét.
2022. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!