Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lesz gond a...

Szerintetek lesz gond a terhességgel?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a fogamzásgátlót mert szeretnénk kisbabát. Szeptember 23-án megjött a menstruációm.szeptember 23-án vége is volt. Szeptember 30-án csináltam egy tesztet ami pozitív lett(azért csináltam mert előző este szurkált a hasam) majd aznap délután is csináltam tesztet ami szintèn teljesen egyèrtelmű pozitív. Ma(október 2-án) szintèn pozitív. Kedden megyek orvoshoz ott majd kapok azért vàlaszt a kérdésemre.addig is érdekelne volt e már valaki így hogy menstruáció után 1 hèttel pozitív volt a tesztje? És ha igen minden rendben volt a terhességgel stb??

2022. okt. 2. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is menstrualtal. Más jellegű vérzés lehetett. Egy napos menstruacio elég fura lenne. Majd a dokinal kiderül, de valószínű minden ok.
2022. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj bocsánat.most vettem észre hogy elütöttem. Szeptember 20-án jött meg és 23-án múlt el
2022. okt. 2. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az a baj, hogy menstruáció után egy héttel pozi, hanem az hogy akkor fogamzásgátló mellett estél teherbe?
2022. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Abbahagyás után kb. azonnal terhes lettél, létezik ilyen.

Menj el a dokihoz, de valószínűleg semmi baj nem lesz.

2022. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fogamzásgátló mellett estem teherbe.azt már abba hagytam mivel szeretnénk babát. Annó kisfiam is úgy született hogy abba hagytam és következő hónapba meg is fogant. Azóta eltelt 4.5 év

Viszont most inkább azért aggódom mert megvolt a menstruációm és rá 1 hetére pozitív volt a teszt. Remélem minden rendben lesz

2022. okt. 3. 06:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne lenne? Nincs olyan, hogy csak ekkor lehet peteeresed. Pláne gyógyszer abbahagyása után ezt nem olyan könnyű megmondani.
2022. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokaktől hallom, hogy menstruáltak, de már elvileg terhesek voltak. Ha rövidebb a menzesz, vagy csak barnás, akkor az amúgy nem is rendes menstruáció. Valószínüleg neked is így volt, csak te menzesznek élted meg. Óriási mázli, hogy egyből összejött. Nekem a doki azért a 3 hónap szünetet javasolta, bár ez alatt a 3 hónap alatt nem védekeztünk, és nem lettem terhes.
2022. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!