Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A többieknek miért jön össze?

A többieknek miért jön össze?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve kisfiút szerettem volna. Azóta van két lányom. Tudom az egészség a legfontosabb és imádom őket.

Közben annyira rosszul tud esni, hogy pár ismerősnek, akik nem éppen mintaemberek fiú után jön a lány, vagy után fiú.

Meg kapom a lesajnálásokat, hogy "jaaa két lány? Nekünk szerencsére összejött a vegyes páros stb."

Miért érzik feljebbvalónak emberek magukat ettől? Annyira szomorú tudok lenni emiatt.


2022. okt. 2. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Edith Eva Egernek van egy gondolata, nem tudom szó szerint idézni, de kb. ez: "Nem az volt a baj, amit mondtak, hanem hogy elhittem nekik."

Azért tudnak ezek a célozgatások fájni neked, mert nem dolgoztad fel teljesen, hogy nem lett fiad.

2022. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,ez nagyon jó idézet és igaz.
2022. okt. 2. 18:23
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Mert az aztán egy nagy életproduktum, azzal már valamit letettek az asztalra, hogy apukának egyszer az Y hímivarsejtje volt a gyorsabb...
2022. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem azért zavar, mert vágysz rá. Ettől ezek totál tapló emberek, de ha nem érdekelne letojnád őket. Tőlem meg azt kérdezték eltudtad gyászolni a kislányt, mert hogy fiam lett 🤣🤣🤣 ja mondtam, hogy komoly gyászmunka, hogy van egy egészséges gyerekem. Koncentrálj a csajokra, mert tuti nagyon értékes gyerekek és ne foglalkozz azzal ki mit mondd. Hidd el, teljesen mindegy, hogy fiad vagy lányod van, addig amíg esténként megtudod ölelni őket. ❤️
2022. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha annyiszor kaptam volna tízezer forintot, ahányszor mondták nekem, hogy "és nem sajnálod, hogy nem lesz már kislányod? Hogy éled meg, hogy nem lehetsz lányos anyuka? Pedig hát fiú után lánynak kellett volna jönni", már rég házat vettünk volna belőle. Én kiröhögöm az ilyet. Szívből. Neked is azt kéne.
2022. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem amúgy érdekelne miért gondolod hogy a fiúk jobbak, vagy jobban kell nekik örülni, vagy hogy akinek vegyes párosa esetleg 2 fia van, esetleg boldogabbak.
2022. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Uuu az elsőnek nagyon igaza van, ennél ide passzolóbb nem is juthatott volna eszébe, nagyon tetszik.


Először magadban tedd helyre a dolgokat, úgy nem fognak fájni ezek a butus kijelentések.


Én mindig is kislányt képzeltem el, gyerekkorom óta. 13 hetes vagyok, nem mutatta magát, majd meg látjuk, mennyire igazolódik be ez a megérzés/vágy. Sokszor érzem, hogy kisfiú és különös izgatottság és büszkeség fog el, amikor elképzelem, hogy esetleg az lesz. De tényleg az a fontos, hogy egészséges legyen. Minden közhely nélkül.


Biztos csodálatos érzés fiús anyukának lenni és biztos, hogy annak is meg van a maga varázsa! 💚

2022. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Kislányos**
2022. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező, ez mindig fájni fog, ha nem tudod elfogadni, hogy nem lesz fiad. Tudom, miről beszélsz, mert én fordítva vagyok ezzel, én mindig kislányt akartam és úgy tűnik, most másodjára is kisfiam lesz, azaz sosem lesz lányom, és bár imádom őket, igen, rosszul esik és fáj, hogy sosem fogom átélni a lányos anyaságot, pláne, mert körülöttem kb. mindenkinek lánya vagy vegyes párosa van.


De ez van, nem tudok mit csinálni, nekem ezt osztotta a sors. Majd hallgatom, hogy mások mennek anya-lánya programokra meg segíteni az unokával, nekem ez ki fog maradni, rossz erre gondolni, de ha folyton azon rágom magam, mi marad ki az életemből, sose leszek boldog.


Örülök, hogy van két fiam, mert másnak még gyerek se jön össze.

2022. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9. És miért ne mehetnél anya-fia programra? Mi az, amit csak egy lánnyal lehet? Tök okésak az érzéseid félre ne érts, de szerintem sokszor csak álomképeket kergettek, a valóság meg az, hogy mindent lehet csinálni mindkét nemmel is 😁
2022. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!