Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmaradt menstruáción...

Az elmaradt menstruáción kívül ki milyen tüneteket,furcsaságokat tapasztalt,ami miatt sejtette,hogy baba van a dologban,és úgy is lett?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 12:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%

Három esetből kétszer az esedékes menstruáció előtt két nappal rosszul lettem a kocsiban utazás során (kivert a víz, émelyegtem), illetve extrém fáradt voltam. A harmadik alkalommal nem volt ilyen, viszont sajnos akkor a 8. héten el is ment sajnos.


Amúgy nem törvényszerű, hogy érezzen valamit a nő, és pont így az sem, hogy ne érezzen semmit. Nem vagyunk egyformák.

2022. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%
Szurkált az alhasam, nem fájt a mellem mint amúgy, és alacsony volt a vérnyomásom. Legbelül tudtam/reméltem hogy terhesség, de igyekeztem elhesegetni a gondolatot, mert úgy voltam vele, hogy biztos csak bebeszélem. (Bár az első próbálkozós hónap volt, de rögtön árgus szemekkel figyeltem a testem. És így az ember ugye olyan dolgokra is felfigyel, amik előtte is lehettek, csak nem vetted észre.)
2022. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%
Hamarabb és sokkal jobban fájt a mellem, és szédülegtem is.
2022. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat, nem tudom ki, vagy miért pontozta le őket,de számomra hasznosak voltak! Jöhetnek még! 😊
2022. okt. 9. 14:19
 15/29 anonim ***** válasza:
45%
Szédelegtem*
2022. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Azok miért lettek lepontozva, akik éreztek valamit?
2022. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért lettem lepontozva, mert éreztem valamit? Szúrás után kimentem a mosdóba és csináltam egy tesztet, pozitív lett egyből. Nem értem, miért olyan hihetetlen ez?
2022. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom miért lettek a válaszokennyire lepontozva.. 😕
2022. okt. 9. 15:35
 19/29 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom azért lettünk lepontozva, mert az illető hölgyek annyira ismerik a saját testüket mint egy zsák krumplit. Ergo ha ők nem éreztek semmit, akkor mindenki más, aki meg igen, az csak is elmebeteg lehet. Elvégre "az első terhestünet a menstruáció elmaradása, értsétek már meg végre". Szinte látom hozzá a savanyú, tudálékos fejeket is.
2022. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
6%

Persze, szédülés, hőhullám, zabálási kényszer meg szúrt a nunija valamelyiknek. Ne már. 😄 Ezek nem terhes tünetek. 4-5 hetesen nem is érezhetsz szinte semmit, mert éppenhogy beágyozódott még csak. Szédülés előfordulhat, de az inkább előre haladottan, ugyanis a kismamáknak a terhesség vége felé alacsony a vérnyomásuk. A hőhullám nettó baromság. Nekem az is a szülés előtti hetekben volt nagyon a vége felé. Kívánós talán úgy voltam, hogy megkívántam a díjoni mustárt, amitől előtte öklendeztem. De hát aki kívánja a zöldségeket, meg a gyümölcsöt és a sovány húst, az biztos terhes. Mert ha nem vagy terhes, akkor nem akarhatsz beverni egy nagy tál gyümi salit vagy sima salit. Tényleg, azt biztos csak terhesen lehet. 😁 A nunid meg nem tudom miért szúrt, de biztos nem azért, mert terhes lettél. Van hüvelyi nyomásérzés, de az is a vége fele, mikor a gyerek feje nyom már odalent mindent. Na ezért lettek lepontozva. Hülyeségeket írtak.


Nekem annyi volt a szokatlan, ami nekem is feltűnt, hogy ovuláció után nem múlt el a mellfájdalom. A mellfájdalmat a progeszteron szint növekedése okozza, és nekem szinte sose fájt a mellem menstruáció előtt. De nem rohantam tesztért, hogy biztos terhes vagyok. Azt hittem, hogy most fájnak a cicik, na ez egy ilyen hónap lett. A férjem mondta, hogy más vagyok, teszteljek, mert szerinte sikerült. Igaza is lett. De az ég adta világon semmit se éreztem. 😄 A tesztelés előtti napon boroztam, vízipipáztam este, délután melóban meg olyan fáradt voltam a túlórák miatt, hogy megittam egy puncsos Monstert. Nyilván a pozitív teszt után ezeket a dolgokat azonnal kizártam. De hát ha szúr a nunim, hőhullámom van meg zabálni akarom a zöldségeket a sovány hússal, akkor azonnal tudom, hogy várandós vagyok.😁

2022. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!