Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmaradt menstruáción...

Az elmaradt menstruáción kívül ki milyen tüneteket,furcsaságokat tapasztalt,ami miatt sejtette,hogy baba van a dologban,és úgy is lett?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 12:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó te nagyon egy értelmes nő lehetsz ez csak úgy lejön az írásodból. Gratulálok az intelligenciádhoz “nuni”.
2022. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
6%
Nyugodtan le lehet pontozni, de amit leírtam, az igaz. Nyilván mindenki másképp működik, minden terhesség más és más, de tényleg kattos dolgokat írtatok. A többi kattos nő, meg ha igen szúr a nunija, akkor rögtön rohan tesztért. Számomra abszurdak amiket leírtatok ide. Jókat nevettem, a lepontozás meg borítékolható volt. Nagyon szívesen vitázok szakmailag ezzel kapcsolatban bárkivel. A rálátásom több, mivel szakmabeli vagyok.
2022. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha szakmabeli lennél akkor tudnád, hogy a beágyazódásnak lehetnek tünetei, mint például a hüvelyi vagy alhasi szúrás. Nem fogok veled vitatkozni, csak ide teszek egy Woody Allen idézetet: “Ne vitatkozz idiótákkal, mert lehúznak az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.”
2022. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
A beágyazódásnak szinte nincs tünete. Nagyon ritkán lehet alhasi fájdalom, de ilyet nem igazán hallottam. Az esedékes menstruáció napján lehet alhasi húzó érzés, de az sem mindenkinél. A legtöbb esetben nem érezni a beágyazódást. Ha érezni lehetne, akkor felesleges lenne a terhességi teszt,nem? Nekem beágyazódási vérzésem volt a 8.dpon,de az is enyhe barna volt, amit akkor betudtam annak, hogy biztos leesett a progeszteron. Azonban ez sem mindenkinél fordul elő. Nyilván nem tudsz vitatkozni, mivel nem tudod szakmailag megcáfolni az állításaimat. Nyugodtan nyugtasd magadat azzal, hogy a szintemre nem süllyedsz le, meg írj Woody Allan idézeteket, attól szakmailag helytálló dolgokat írtam le. Butaságokat írtok - a terhességnek egy tünete van elsősorban és az a kimaradt menstruáció. A többi "tünet" egyéni szubjektív laikus megfigyelésen alapul.
2022. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesseg mas es mas, es mindenki maskepp mukodik. De az, hogy valaki olyan dolgot tapasztal a 7-14 DPO-n (azaz a beagyazodas utan!!) ami eddig nem volt jellemzo a lutealis szakaszara, az kattos. Ertem.

Veletlenul sem az az oka, h a no ismeri a testet, es feltunik neki, h vmi mas, szokatlan. Itt senki nem ebbol tudta meg, hogy terhes, de a pozitiv teszt utan igazan erdekes volt visszagondolni ra, hogy a beagyazodas, megtermekenyules miatt erezhettem azt, ami szokatlan volt. Kinel a szokatlanul nagy etvagy, masnal a mellfeszules, megint masnal az autoban a rosszullet. Mivel minden ember mas es mas!! Es minden terhesseg is!!

Itt senki nem azt mondta, h ezek a tuti tunetek a terhessegre.

Remelem a szakmadban alazatosabb vagy, mint az eletben.

2022. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
81%

20/25

Te màr csak tudod nagy orvosnak hiszed magad?? Pfff

Komolyan azt hoszed hogy vicces vagy te taho. Szànalmas vagy

2022. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
88%

24! Nem, nem volt beágyazódási vérzésed, olyan nem is létezik. :)


Miért olyan nehéz elhinned, ha valakinek van tünete? Azért egy megtermékenyülés elég "új" dolog egy szervezetnek. Mindenki máshogy reagál rá.


Nekem is beágyazódási vérzésem volt, pont amikor meg kellett volna jönnie, viszont borzasztóan szédültem mellé, ezért furcsálltam a dolgot. A mellfájdalmat is a tünetek közé sorolnám, bár az nekem menzesz előtt mindig volt, de ugye ez nem mensi lett. :)


Baráti körömben is hasonló jelek voltak. Pl.: fejfájás, szédülés, hőemelkedés, alhasi fájdalom, mellfájdalom...

2022. okt. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
24-es: ha szakmabeli vagy, gondolom azok közé tartozol aki azt mondja a panasszal érkezőknek, hogy beképzeli a dolgot és menjen pszichológushoz. Grat.
2022. okt. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Arra a mondatodra azert felhivnam a figyelmedet, h a ferjed vette eszre, hogy mas vagy. Ebbol is latszik mennyire lehetsz tisztaban a SAJAT tested jelzeseivel... semennyire. De azert szivesen oktatsz ki masokat a test jelzeseirol. Az alkoholizalas babatervezes idejen meg egyszeruen felelotlenseg, ehhez szakmabelinek sem kell lenni, de akkent meg aztan vegkepp gáz.
2022. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!