Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 cikluson keresztül ovuteltes...

3 cikluson keresztül ovutelteszem és egyszer sem lett pozitív, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan volt kétszer, hogy egyik a napról a másikra hirtelen erős lett a csík, de még mindig halványabb volt, mint a kontroll csík. Legutóbb pedig még ez sem volt.

2014. máj. 7. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen napszakban teszteltél? van, akinek csak mondjuk fél napig ugyanolyan erős, és ha délelőtt tesztelsz és este lenne erős pont elkerülöd, vagy fordítva. Ha esetleg netről rendelt ovuteszted van ami nem olyan drága (én olyat használtam és nem kell félni tőlük, jól működnek), akkor kipróbálhatod a napi kettőt, de ha így sem akkor lehet hogy nőgyógyász :(
2014. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig délután 5 körül teszteltem.
2014. máj. 7. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam.

Soha egyetlen ovu tesztem nem volt tankönyv szerint pozitív, pedig volt peteérésem. Volt ultrahangos cikluskövetésem és hőmérőztem is.


Sajna az ovutesztek sok nőnél nem válnak be. Én azt javaslom, 1-2 cilusban próbáld ki a hőmérőzést! Vagy fordulj nőgyógyászhoz!

2014. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem menj orvoshoz, uh-val meg tudja nézni,hogy mi a helyzet.Nálam is ez van,másnaponként megyek,nekem van peteérésem,szépen nő a tüsző,de nem reped meg.Erre injekciót adnak,de ha peteérésed sincs,akkor adnak rá tablettát.

De ehhez tudni kell,hogy mi a gond.

2014. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!