Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat terhességre?

Utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Sziasztok babát szeretnénk pár éve. Mostanában nem görcsöltünk rá viszont pár napja késik. 17én amikor meg kellet volna jöjjön Fehér folyás volt. És ma is. Kicsit hegyes a pocak is pedig nem eszek össze vissza. Lehet hogy sikerült ebbe az évben ? Volt már így valaki ? Fogunk majd tesztelni.
2022. okt. 21. 16:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A pocakod még nem attól hegyesedik:) Már tesztelhetsz is hisz 4 napja késik.Én már teszteltem volna réges régen és nem volnék bizonytalan.
2022. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én pocim most kerekedik Csak és 21 hetes vagyok:D

Tesztelj nyugodtan, akár este is. 4 nap után pozitívnak kell lennie a nap bármely időszakában.

2022. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sokat csalódtam már a tesztelés terén úgyhogy pár napot várok hogy meg jön-e. A folyás miért volt a menstruacio napján ?
2022. okt. 21. 17:21
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha évek óta nem jön össze, akkor orvoshoz kellene menni mielőbb!

A késés utalhat terhességre, már ha pontosak a ciklusaid, folyás, pocak biztos nem. Tesztelni kell.

2022. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az embriod, mar ha van, rizsszem meretu vagy meg akkora se, ettol aztan biztos nem fog noni a hasad ennyi nap keses utan :)
2022. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el így voltam én is,de jobb túl lenni a tesztelésen és el oszlatni a kétségeket. Ha terhes vagy, már pozitiv lesz akkor. Ha nem vagy, akkor legalább meg tudod hogy mi a helyzet. És én is azt ajánlom, ha még nem voltatok akkor vizsgáltassátok ki magatokat a pároddal. Lehet csak egy apróság az oka és könnyen orvosolható. Mielőbbi pozitív tesztet kívánok!
2022. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Vizsgálatokon minden oké volt. A doki azt mondta ne tervezzük le mondtunk róla. És ez történt most velünk. És hát örülnénk
2022. okt. 21. 19:24
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Volt benne hormon vizsgálat, sperma vizsgálat, esetleg átjárhatósági vizsgálat?
2022. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Hát én a mensit is tudtam csúsztatni a reménykedéssel.

Tesztelj most csak feleslegesen reménykedsz, inkább legyen biztos akármi is az eredmény.

2022. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen minden volt. Vérvételtől kezdve minden. Mi nem reménykedtünk már egy percet se. Mind a ketten 3éve csak dolgozunk nem gondolunk a babára. De nem védekezünk. Ha jön jön.
2022. okt. 21. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!