Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tippet kérnék ti hogy szoktato...

Tippet kérnék ti hogy szoktatok teszthez vizeletet használni?

Figyelt kérdés
Adott hogy pl sokáig fent vagyok és többször pisilek.. viszont reggel annyira kell már hogy sokaat tudok pisilni kb 2dl is van ..ezt az összes pisit felkell használni vagy az elején pisilni a többit felfogni edénykébe??!vagy ti hogy szoktatok ilyen esetben?? köszönöm a választ...
2022. okt. 21. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell az összeset felhasználni. Ha vizeletsugaras a teszt, akkor pisilés közben is a sugárba tarthatod, kb 5mp-re, de fel is foghatod valamibe. Nem kell sok, elég ha az edényke alján van, azt majd megdöntöd használatkor és úgy mártod bele a tesztet kb. 10mp.

A betegtájékoztatóban amúgy le van írva hogyan kell csinálni.

2022. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én reggeli első vizeletböl szoktam. Egy műanyag pohárba pisilek és belemártom a tesztet vagy cseppentek rá. Tesztől függ mit tartalmaz a csomag és amúgy le is írják.
2022. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A pisi elejét fogjam fel edénybe vagy a közép idöben pisit?akkor jó ha nem kell mind...🤣 köszönöm a válaszokat...sajnos nagyon korai lenne most még aktus után néznék tesztet de benéztem a rendelésnél..25ösöm van itthon...
2022. okt. 21. 22:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hogy az elejét vagy a közepét használod :D

A 25ös teszttel érdemes megvárni a késést.

2022. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó...igen így gondolom én is hogy várok még hogy késsen...
2022. okt. 21. 22:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alvás a lényeg, hanem az, hogy kb 6 óráig ne pisilj előtte, hogy koncentrált legyen a vizeleted.

A pisi bármelyik részét felhasználhatod, minden molekulájában van HCG, ha terhes vagy. Nem kell 2 deci, egy kupaknyi húgy is bőven elég, ezt tudod, ha láttál már terhességi tesztet.

2022. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy


A laborvizsgálathiz kell a középsugars, hogy az eleje kimossa az esetleges dolgokat a bemenetről, így nem szennyeződik a minta.

2022. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. láttam már tesztelést persze...
2022. okt. 22. 12:17
 9/14 A kérdező kommentje:
[link] ma esti elöttem egyet..😪25ös
2022. okt. 23. 19:31
 10/14 A kérdező kommentje:
2022. okt. 23. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!