Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülöttet mivel szoktátol...

Újszülöttet mivel szoktátol fürdetni?

Figyelt kérdés
Ír fel az orvos neki babafurdetot?Mert az en korhazi csomag listamban pl baba popsikrémet és kendőt már kérnek,akkor hogy válasszam ki a neki megfelelőt?Popsi krémet és kendőt is tudtok ajánlani?Sokan fűrdetőből Gabit ajánlják de azt is hány honapos kortól lehet használni?(első babás kismama vagyok és nem tudom hogy mit kell válasszak)
2021. jan. 20. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ír fel fürdetőt az orvos. Én nem szeretem, ezért Weleda Calendula fürdetőt használok első perctől.
2021. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Több, mint egy èves koràig tiszta vìzzel fürdettük. Egy gyerek bőrènek semmi szüksege vegyszerekre. Popsitörlőnek langyos vìzbe màrtott mosipelenka vèdőt hasznàltunk, a gyorsan szàradò, puha fajtàt. Popsikenőcs ritkàn kellett, Neogranormont vagy Bepanthent hasznaltunk.
2021. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
1. vagyok. Popsikrémet én szintén Weleda Calendulát használok, de csak kaki után (ez egyébként natúr, mindenmentes babakozmetikum), popsitörlőből pedig a Neogranormon Sensitiv törlő vált be nekem.
2021. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Én csak márciusban szülök, de nekem az Uriage termékei váltak be, így a babának is azt szeretnék venni.

[link]

2021. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Popsikrémnek kezdettől fogva a sudocreamet használom neki. Fürdetőből azt amit felírt a doki, de nem sokáig, váltottam Nivea sensitivre, popsitörlőnek pedig a dm saját márkás 99% víztartalmút. Próbáltam a pampers sensitivet is, soha többet. Még a sudocream sensitiv popsitörlő is nagyon jó.
2021. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Víz meg valamit még beletesz a nejem de 99% viz
2021. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Uriage fürdetdőt használtam 5 éve a lányomnál. Most is az vált be az ikreknél.

A nagynál neogranormont használtam most sudocremet (nem érzek különbséget) de ezt csak akkor kenem ha kipirosodnak.

Popsitörlőből nekünk a sima tescos jött be. (a lényeg az volt h lezárható legyen)

2021. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Tiszta vizet használunk, se fürdető se sampon egyelőre. Popsikremet is csak elvétve , gyakran cserelem a pelust, egyáltalán nincs kipirosodva neki. Ha száraz a bőre akkor pár csepp olíva lolaj vagy kokuszolaj.Tudom, hogy Magyarországon divat, de nem kell egyből minden szart a gyerekre vizébe önteni...
2021. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Fürdéshez az orvos által felírt gyógyszertárit használom.

Popsitörlő a DM sajátmárkás sensitive.

Popsikrémnek a Penaten vált be a legjobban, ha ki van neki pirosodva pikk-pakk rendbehozza.

2021. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell, akkor vegyél valami elfogadottat, de a kórházban lehet nem is kérik majd. Nálunk is csap alatti popsi törlés van a kórházban, el se kérik a törlőkendőt.

Amúgy a kezdő csomagot a Gyerekorvos csak a születés után ír fel, kórház előtt tudtommal ki se tudnád váltani.

2021. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!