Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk kistesót, úgyhogy...

Szeretnénk kistesót, úgyhogy elkezdtem használni az ovulációs tesztet. De nem teljesen értem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ciklusom változó, egyik hónapban 27-28 napos másik hónapban 31-32 napos, ezek váltakoznak. Ebben a hónapban 27-28ra kellene (nem) megjönnie. Október 10-15ig volt az utolsó menstruációm.

Használok menstruációs naptárat is, annak alapján tegnap volt ovulációm, együtt is voltunk a férjemmel. A tesztet kedd óta figyelem, először a livsane márkát próbáltam péntekig, de konkrétan semmit nem mutatott, úgyhogy váltottam a facelle márkára, amit szombat óta használok, a livsane- ről nincs képem, de szombattól fotóztam. Össze vagyok zavarodva kicsit hogy akkor most mikor lehetett az ovulációm, vagy még nem is volt?! Csatolom a képet. A teszteket 12-13 óra között csináltam, illetve tegnap 2-t csináltam, a másikat 17:30 körül. Az utolsó mai 13:10 órai.



2022. okt. 24. 13:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Próbáltam képet csatolni, de nem találom hol kell? Valaki tud segíteni? (Telefonról)
2022. okt. 24. 13:29
 2/24 A kérdező kommentje:

[link]

Amire nincs irva semmi az a mai, az első szombat csak már kicsit lekopott

2022. okt. 24. 13:33
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Én is szeretnék kistesót, de anyukám már öreg hozzá (34 vagyok).


És hogy ne csak trollkodjak, a képen a jobbszélső a legerősebb, de még az sem annyira, mint a kontrollcsík. Ezek 10-es vagy 25-os tesztek? Szerintem még nem pozitív.

2022. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha kistesót szeretnél akkor anyudnak kell használnia az ovulációs tesztet, nem neked. Lehet ez a baj.
2022. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

25IE/I ez van az útmutatóban

Én úgy látom mintha az első és az utolsó ugyanugyan erős lenne, de hát ugye az lehetetlen

2022. okt. 24. 13:59
 6/24 A kérdező kommentje:
Van ár egy kislányunk, de valóban rossz volt a fogalmazás, ti ezt nem tudhattátok
2022. okt. 24. 14:03
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

#Mondjuk szerintem a fogalmazás teljesen érthető volt :)


Szerintem amúgy még nem volt ovud. Utána negatívnak kellene lennie. Itt nincs száradási idő, az enyémnél volt kb. 5 vagy 10 perc.

2022. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

De, tudtuk, csak kötekszünk kicsit :D


Ha 25-ös, akkor a legszélső már akár pozitív is lehet, de nem biztos, hogy az.

2022. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Megnézem még este fele, aztán holnap veszek még tesztet. Megnéztem egy ovulációs oldalon ott keddre írja.

A száradási idő, amikor utána várni kell az eredményre? Bocsi a sok kérdésre de most kezdtem csak ovulációt figyelni, az első gyermekünknél elsőre összejött

2022. okt. 24. 14:17
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

szoval azt irtad hogy 15 ert veget a mensid. Na akkor azota eltelt 12 nap akkor ezen a heten mert ma csutortok van, legyetek egyutt legalabb minden masodik nap. Legalabb jovo het csutortokig.


ovuteszt. akkor jo a a ket csik egyforma eros vagy erosebb, akkor van pete eresed es altalaban a kovetkezonap az ovuteszt negativ halvanyabb az egyik csik ( valakinel ezt nagyon nehez latni) Na szoval ha masnap negativ az ovu teszt akkor van ovulacio vagyik akkor mar kilokodott a pete sejt keszen all megtermekenyulni. Erre van altalaban 12,24,36 orad. Kinek hogy. Nem mindenki egyforma. De en azt javaslom mivel a ciklusod valtozo igy legalabb csinal vegig 2 ciklust. ( vege a mensinek es addig tesztelsz amig pozitiv nem lessz. Egyertelmu utanna mar nem kell tesztelni.


Sok sikert kivanok :) Es elnezest az ekezetekert mert a borzalmas helyes irasert. Remelem tudtam segiteni. :)

2022. okt. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!