Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. -ik ciklusnapon nyálgyülés...

22. -ik ciklusnapon nyálgyülés , rossz közérzet , furcsa érzés az alhasban. Esetleg valaki így és sikerült a baba? 5 napom lenne a nem vártig. Már voltam terhes, de elvesztettük tavasszal. Nagyon idegesítő ez a nyálgyülés.

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre rá fogod fogni,hogy terhes vagy? Attól, hogy valaki gyerekre vágyik, miért megy el az esze? Mindenbe bele tudjátok magyarázni. Nézz már a tükörbe, 5 nap és kiderül terhes vagy e...
2022. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan a nyálgyűlés mint terhességi tünet?🤣


Sajnálom a veszteséged. De az ép eszedet ne veszítsd el.

2022. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a nyálgyúlés?Sok a nyál a szájban?

Kérdező kiderül pár nap múlva mi a helyzet.Nekem is volt pont tavasszal ugyanez a veszteségem de én tesztelek ha késik ami ritka de nem agyalok sokat semmi "tüneten".

2022. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Édes jó isten...🤦‍♀️
2022. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a “hasznos” válaszokat . Kedves 3 -as fémes íz és sok nyál ez miatt. Csak azért irok mert pozitív a teszt . Csak egy ártalmatlan kérdés volt és meg örülve sem vagyok :) köszönöm szépen mindenkinek még egyszer !
2022. nov. 15. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, persze, csak a nyálgyűléstől lehet.

Ha nem látod bele mindenbe a terhességi tüneted, amkor is 50% volt arra, h + legyen a teszt, szóval...

De hagyjuk. Gratu. Minden jót es sok szerencsét.

Akkor remélhetőleg most 9 hónapig nem kell ilyen bugyutaságot olvasnunk.

2022. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!