Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak gyerekmentes repülők?...

Vannak gyerekmentes repülők? Igénybevennétek?

Figyelt kérdés
Valahányszor utazok szembesülök azzal, hogy mindig van legalább egy gyerek, aki zavarja az utasokat. Ha baba képes órákig üvölteni, kicsi gyerek meg nagyon hangosan unatkoznik, az is üvölt, vagy rugdossa a széket stb. Van olyan repülő, ahova 14 évnél fiatalabb gyereket nem lehet vinni? Ha nincs örülnel, ha lenne?

2022. okt. 14. 16:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Ha idegesít, ha nem, a gyerekeknek is ugyanolyan joguk van az utazáshoz, mint neked. Engem sosem zavartak. Menj magángéppel, és probléma megoldva.
2022. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Csak nagyon zavaró, ha 10+ órát üvöltésben kell tölteni. A többi utasnak meg a nyugalomhoz van joga!
2022. okt. 14. 16:47
 3/38 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos nincsenek ilyenek, és igen, igénybe venném.
2022. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
63%
A szülőnek meg joga van vinni magával a gyerekét, ha utazik. Vigyél füldugót, vagy hallgass zenét és probléma megoldva. 🤦🏼‍♀️
2022. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy minden gép legyen ilyen. Csakhogy legyenek ilyenek is
2022. okt. 14. 16:52
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Többször utaztam Magyarországról Kanadába. 10 órás út. Mindig voltak gyerekek a repülőn, de soha nem üvöltötték végig az utat. Egyszer sem volt igazán zavaró. Nekem a nagyhangú, megállás nélkül pofázó felnőttek sokkal idegesítőbbek. Amikor az egész gép az ő sztoriajikat hallgatja, mert nem veszik észre magukat. Egyébként én is gyerekkel utaztam, és semmi gond nem volt vele.
2022. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
76%

Nincs joga az utasnak a nyugalomhoz.


Ahhoz van jogod, amire a szerződésben kötelezettséget vállal a cég.

Ez általában az, hogy biztonságban eljuttat az egyik városból a másikba.


Ha zavar, bérelj magángépet vagy menj autóval.

A tömegközlekedés szükségszerű velejárója a tömeg.

2022. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%

Menj magangeppel.

Engem meg sok felnott idiota rohogese, hangos beszede, izzadtsag szaga zavar.

Mellesleg 20 eve elel kulfoldon, azota folyamatosan repulok, tengerentulra is, es meg SOHA nem volt a 20 ev alatt olyan, hogy egy gyerek vegig uvoltott volna.

2022. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%

Pár éve 12oras repülőúton vettem részt.

Kicsit megijedtem, mikor a mellettünk lévő sorban megláttam a családot két kisgyerekkel. A pici pár hónapos lehetett.

Semmi gond nem volt velük. Anyuval annál inkább. Full idegbeteg volt. Erőszakosan ringatta a picit, pedig az aludt volna. A nagy mesét nézett, őt meg folyton piszkálta, hogy üljön rendesen.

H<lye szülő mentes járat se ártana.

2022. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
44%
Úgy tudom, ahol van 1. és 2. osztály, ott az 1. osztály ilyen, ott nem lehet gyerek. De a fapadosnál ilyen opció nincs.
2022. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!