Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy döntenétek a helyemben?...

Hogy döntenétek a helyemben? Nehéz kérdés.

Figyelt kérdés
Lombikbaby beültetésem lesz jövő héten. Előtte lévő napra beosztottak a munkahelyemre éjszakára. Ha lemondanám ezt a napot, akkor később hétvégét kéne helyette bevállalnom (nappal+éjzaka). Ti mit tennétek?
2010. szept. 29. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb lenne a lombik. De te tudod...
2010. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még annyi, h az éjszakai munka kétesélyes: lehet, h csak bent alvás, de lehet, h egész éjszaka talpon.
2010. szept. 29. 18:38
 3/22 A kérdező kommentje:
Lombiknál mennyire fontos, h előtte kipihenje magát az ember maximálisan?
2010. szept. 29. 18:39
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Én személy szerint azt az esélyt választanám,hogy babám lehessen!

2010. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

nem tudják a munkahelyeden, hogy ilyen nagy dologra készülsz?!

avasd be a főnököd, és biztosan szabadságra küld, vagy táppénzre!

a beültetés után úgyis táppénzen kell majd lenned.

2010. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy hétvégét simán beáldoznék, azért hogy gyerekem lehessen. de ha ez neked nagy áldozat, akkor még nem érdemes gyereket vállalni, mert egy gyerek sokkal nagyobb áldozatot és odaadást kíván. De ez én vagyok...
2010. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Uhh.. azt hiszem, félreértitek. Ha egy napon lenne a kettő, nem lenne kérdés, h melyiket választom. De a meló előző nap éjszaka van, reggel végzek és onnan rögtön tudnék menni a beültetésre, csak max. annyi, hogy nem lennék maximálisan kipihent azon a napon az éjszakai meló miatt.

Köszi, h próbáltok segíteni!!

2010. szept. 29. 18:44
 8/22 anonim válasza:
számomra egyértélmű lenne, hogy inkább pihennék és nem dolgoznél. Mindent a sikerét....
2010. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Előtte is fontos,hogy kipihend magad, de nem annyira életbevágó. Viszont utána sokáig kímélned kell magad mindenféle megeröltetéstől, pihenni,feküdni kell,amennyit csak tudsz.
2010. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem tudják a munkahelyemen és nem is mondom el, mert nem alkalmasak arra, h normáliusan kezeljék a kérdést.
2010. szept. 29. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!