Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 nap késés után délután...

1 nap késés után délután pozitív teszt, viszont ma erős vérzés?

Figyelt kérdés
Ma rendesen erős vérzéssel megjött, görcsölni sem görcsöltem csak minimálisan. Gondolom elindult valami de nem maradt meg. Ilyenkor érdemes azért elmenni nőgyógyászhoz, mármint azért hogy rendesen kitisztult-e a szervezet vagy teljesen felesleges? 3.5 éve próbálkozunk, és nekem több orvos is azt mondta, hogy csak lombikkal lehet babánk. (van egy kisebb csokoládécisztám, ami különösebb panaszt nem okoz és műteni sem kell)

2022. nov. 24. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Szia

Nem kell sehova se nenned de egy pár nap múlva csinàlj egy tesztet hogy kitisztult a hcg a szervezetedből.

2022. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az első válaszoló írta.
2022. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is volt ilyen sajnos, nem lesz gond.

Ha nem teszteltél volna akkor észre se veszed, csak annyit hogy egy napot késik.

2022. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát azért teszteltem mert nagyon fura volt, hogy pár nappal a nemvárt előtt egyszer hirtelen begörcsöltem, de csak 1 órára, vérzés nem volt. A melleim érzékenyek voltak, pedig nekem soha nem szokott érzékeny lenni menstruáció előtt. Napokig rázott a hideg esténként..igazából éreztem, hogy ebben a ciklusban történt valami. Viszont számomra ez valahol jó hír, hiszen akkor az orvosoknak nem volt igazuk.

Az egyik orvos még azt is ki merte anno mondani, hogy 0% esélyem van, hogy természetes úton teherbe essek..

2022. nov. 24. 17:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lombiktól ne félj amúgy mert nem szörnyű egyáltalán csak az első lesz furcsa ha mentek de utána már nem olyan nagy dolog.Lehet nem is lesz rá szükség csak mondom hogy ha sor kerülne mégis lombikos próbálkozásra.
2022. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 babyboom567 ***** válasza:
61%

pozitív tesztel ÉS vérzéssel orvoshoz kellene menni, mert lehet simán"csak" hematómád van, és az vérzik.

Menj orvosoz szerintem.

2022. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi vigasztalót tudok mondani, hogy édesanyámnak is ciszták miatt mondták, hogy sosem lehet gyermeke, mégis itt vagyok, természetes úton :) minden jót!
2022. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj 2 nap múlva
2022. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Tegnap délutáni ilyen volt ez 10-es érzékenységű még nagyon halvány volt.

2022. nov. 24. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ennyire halvány és kémiai volt.
2022. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!