Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 nap késés után délután...

1 nap késés után délután pozitív teszt, viszont ma erős vérzés?

Figyelt kérdés
Ma rendesen erős vérzéssel megjött, görcsölni sem görcsöltem csak minimálisan. Gondolom elindult valami de nem maradt meg. Ilyenkor érdemes azért elmenni nőgyógyászhoz, mármint azért hogy rendesen kitisztult-e a szervezet vagy teljesen felesleges? 3.5 éve próbálkozunk, és nekem több orvos is azt mondta, hogy csak lombikkal lehet babánk. (van egy kisebb csokoládécisztám, ami különösebb panaszt nem okoz és műteni sem kell)

2022. nov. 24. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szorítok neked, de ne hamarkodd el a terhességet!

Lehet, hogy csak kémiai.

2022. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Végül is az orvosnak igaza volt eddig, nem? Nem estél teherbe, csak elindult ami nagyon nagyon korán meg is szakadt. Ha nem tesztelsz, akkor tényleg nem is tudod. Ezek a dolgok nincsenek kőbe vésve, persze teherbe is eshetsz spontán, de okkal mondta azt az orvos, hogy nagy eséllyel természetes úton nem fog sikerülni.
2022. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!