Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy csak...

Terhes lehetek vagy csak nagyon ráparázok?

Figyelt kérdés

4 napja volt az aktus, gumival csináltuk viszont a gumi régebbi volt és lehet hogy hurcolva is lett, megdörzsölődhetett stb..

32. napon vagyok, semmi alhasi görcsöt vagy egyéb tüneteket nem észlelek ami a menstruációt érintené de ugyanúgy semmit sem ami a terhességet sejtetné (bár valószínűleg ezek ilyen hamar életben se lépnek).

Ő nem szólt semmit, hogy esetleg a gumi elszakadt volna vagy ilyesmi, egyenlőre meg sem szeretném kérdezni mert az is benne lehet a dologban hogy ráparázok.

19 éves vagyok, nem szeretnék gyereket.

A terhességi teszt segítene megbizonyosodni, viszont nem tudom hogy hány nap késéstől érdemes csinálni, feleslegesen pedig azért nem szeretnék.

Mindig vigyáztam az ilyenekre, most ez az egy alkalom, hogy nagyobb esély van a teherbe esésre de már most nagyon rá vagyok parázva az egészre.

Ti mit tennétek a helyemben?



2022. dec. 6. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj, de tök feleslegesen parázol
2022. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, vársz, hogy megjöjjön. Nem is értem mitől parázol! A gumi ha kiszakad szétcsattan, azt csak észrevettétek volna, nyugodtan kérdezz, rá, gondolom megnyugtatna a válasszal.

A ciklus 28. napján nem valószínű, hogy peteérésed lett volna, hacsak nem teljesen össze-vissza menstruálsz, tesztelni legkorábban aktus után 14 nappal érdemes, addigra meg nyilán rég túl leszel a menstruáción.

2022. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Tehát 4 napja késik és 4 napja szexeltél, jól értem?

Megtermékenyüléstől 4-5 napig vándorol a petesejt, majd megkezdi a beágyazódást ami kb 1 hétig tart--> ha ez befejeződött sikeresen akkor nem jön meg. Nálad erre nem volt idő szóval kizárt hogy emiatt késsen. Max ha másik szexből estél teherbe ami korábban volt. De ha nagyon aggódsz akkor 10 nap múlva csinálj tesztet, akkor már ki kell mutatnia ha terhes vagy.

2022. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csekély az esélye a terhességnek, szerintem éazrevetted volna ha szakad a gumi.

Nyugi nem hiszem hogy terhes lennél.

2022. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért megnyugtattak kicsit. Lehet hogy tényleg hülyeség viszont eleve kicsit parás vagyok minden téren szóval ez sem kivétel..
2022. dec. 6. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha parázol, miért nem írattal esemény utáni tablettát?

Aktus után 14 nappal a teszt már megbízhatoan kimutatja a terhességet, addig mindenképpen várnod kell. Még egyenlőre nem jött létre terhesség, szóval kár tesztelni és tuti nem amiatt az aktus miatt nem jött meg.

2022. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Tünet aktus után 4 nappal nincs.

Tesztet aktus után kb 14 nappal érdemes csinálni.

2022. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért nem vettem be tablettát mert a ciklusaim változóak, mai naptól vártam a csodát, mai naptól is kezdtem el gondolkodni hogy mi lehet ha ez vagy az történt.

Általában 30 nappal számolok de mint írtam, a kérdést főleg azért tettem fel mert most több esély volt vagy van rá mint az ezelőttieknél.

Hülyeség volt részemről ez igaz, legalább az megbizonyosíthatott volna, sajnos nem tettem.

2022. dec. 6. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos kicsi az esélye, hogy a 28.napon volt peteérésed, ez nagyon hosszú ciklusnál fordulna csak elő, kb 40-42 naposnál. Az aktus után 4 nappal még nem lehetnek tüneteid, ahhoz kell a beágyazódás, az kb 10-14 nap. Ha 2 héten belül nem jönne meg, akkor viszont csinálj egy tesztet, de szerintem addigra biztosan meg fog. Talán segítene, ha figyelnéd a ciklusod, nyákot, stb. akkor nagyjából tudnád, mikor ovulálsz, Health what else Gina és Hormonmentes Janka anyagait ajánlom, nekem nagyon sokat segítettek.
2022. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a partnerednél!

A többiekkel egyetértve én is azt írom, hogy nem lettél valószínűleg terhes, ne izgulj!!!

2022. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!