Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Vagy csak...

Terhes vagyok? Vagy csak túlreagálom és ráparázok?

Figyelt kérdés

Utoljára július 24-én éltem szexuális életet. Azóta 3x megjott a menstruációm (legközelebb 5 nap múlva kell megjönnie). Teszteltem 5x és mind negatív lett. Végeztem kora reggel, délelőtt, délután stb.. De mégis annyira félek. Anya szerint biztos nem vagyok az. A menstruációim hossza, szaga, állaga sem eltérő.

Olyan érzek, mintha mozognak valami a hasam a, meg néha szúrkál. Hányingerem nincs, nem is émelygek.

19/L


2021. nov. 18. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy terhes ne hülyéskedj már!
2021. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Úr isten...ezt még hányszor fogod megkérdezni??? Vagy 10 kérdésed volt már a július 24-én történt szex miatt. És ezren elmondtuk, hogy kezeltesd magad, mert ez nem normális, amit már 4 hónapja művelsz. Szerintem még szexelned sem kellene, mert teljesen éretlen vagy hozzá. Hiába vagy 19, agyilag nem vagy még érett a nemi élethez, ez biztos.
2021. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg attól félsz, hogy terhes vagy, menjél el orvoshoz, hogy nézze meg. Kb lehetetlen amúgy. Hipochonder vagy?
2021. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező akkro tesztelj,ha következő menstruáciod nem jön meg,vagy késik
2021. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nem hipochondria. Sokkal inkább a terhesség elleni görcsös félelem. Arra nincs valami ilyen idegen szó? :D

Kérdező, nem vagy terhes, de szerintem ne szexelj többé, mert belehalsz egyszer egy pánikrohamba, ha így folytatod.

2021. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik nem rosszindulatból válaszoltak nekem. Az, hogy 10 kérdésem lett volna, kétlem, hiszen több, mint egy éve nem használtam a profilom. :)
2021. nov. 18. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező:Arra gondolnak a válaszolok, hogy sokan ki írnak hasonló kérdéseket és nem tudni, hogy más teszi fel azt a kérdést,vagy ugyan az a szeméyl felteszi tizszer ugyanazt a kérdést.
2021. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Esküszöm, ha lesz időm megkeresni, berakom ide az összes kérdésed a július 24-i szexeléseddel. Legalább ne hazudj.
2021. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Bélmozgást érzel 🤦‍♀️

Júliustól már szép nagy hasad lenne ha terhes lennél

Őszintén kérdezem miért szexelsz ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal?

2021. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Ennyire félsz már 70 éve elmehettel volna egy vertesztre, ami már rég kimutatta volna hogy 0 hcg van a szervezetedben. Bár ilyen para mellett téged az se győzne meg🤷‍♀️
2021. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!