Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok,...

Lehet hogy terhes vagyok, vagy túlságosan is ráparázok és képzelgek?

Figyelt kérdés

Egy hete történt az aktus, ahol nem védekeztünk, de kb 2 perc volt az egész, nem ment el bennem a párom. Úgy gondoltam nem lesz baj, de aztán bepánikoltam és kb az aktus után 33órával bevettem egy 72 órás tablettát. Az eset kb pont a menstruációs félidőm környékén volt sajnos. A tabletta után lenyugodtam, de aztán utánaolvastam neten és csomóan írták, hogy nem használt a tabi. A mensimnek másfél hét múlva kell megjönnie. Néha éreztem a napokban enyhe alhasi szurkálást, és ma nagyon fel vagyok puffadva, és 2kg-val többet mutat a mérleg a megszokottnál(na ezt nem tudom miért). Szerintetek esélyes, hogy terhes legyek, vagy inkább csak bebeszélem magamnak ezt az egészet a félelem miatt?

20/L


2017. júl. 13. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ne aggódj!

Nem vagy terhes.

Már a tabit sem kellett volna bevenned, bár lehettél volna ennyitől terhes, de nem valószínű.

Tünetek még nem lehetnének terhesség esetén sem!

A mérleget tedd arrébb néhány centivel, nekem segít, hogy kevesebbet mutasson! :D

Védekezzetek mindig, ha ilyen parázós vagy, mert a 72 órás tabi nem játék, és ha véletlenül kéne, nem fogják felírni! Egy évben, csak 2x lehet beszedni.

2017. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!:) Nagyon bízom benne hogy nincs baba a dologban, és csak magamnak produkálom a tüneteket.
2017. júl. 13. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy nem vagy terhes!!Terhességi tünetek az elmaradt menstruáció után jelentkeznek kb.1-2 héttel,előtte nem nagyon!
2017. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!