Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lecsúszott az óvszer indokolt...

Lecsúszott az óvszer indokolt az esemény utáni?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet állt elő hogy lecsúszott az óvszer az aktus végén amikor a barátom elment,nem fogta meg jól a végét és bennem maradt,de a vége "kilógott". Indokolt lenne tablettát íratni? Nem szeretnék teherbe esni így biztosra mennék,de a szervezetem se akarom terhelni azzal a hormon bombával.

Szerintetek van rá esély hogy valahogy került belém sperma? Járt valaki hasonlóan?

Normális válaszokat megköszönöm.



2022. dec. 11. 10:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Nekem 2szer elofordult ilyen hogy lecsuszott a gumi de a vege a huvelynyilasomban volt. Nyilvan volt esely, de en nem vettem esemeny utanit. Nem lettem terhes.

Ez persze nem zarja ki hogy te az lehetsz.

Ha ovu korul jarsz akkor lehet erdemes lenne.

2022. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu nem, de ha megis akkor keso banat. Az, hogy a baratod szerint , az lenyegtelen, nem o neveli majd fel a gyereket, o lesz az aki egybol lelep.
2022. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Óvszer meg mindig sokkal megbízhatóbb mint fogamzásgátlóval szètceszni a testünket.

Így nem sok esélye van H terhes leszel. Azért a párodban csak van annyi gerinc, hogy nem hazudik erről.

Mivel nem csúszott fel ezért nem is volt rá lehetőség H az ondó kifolyjon a hüvelyedben.

2022. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb az esemény utáni tabletta,mint a váratlan terhesseg!Nem értem,miért nem lehetett úgy kihuzni a péniszét,hogy erősen fogja a férfi a gumit,hogy ne csússzon le!Biztos megvarta amíg teljesen lelankadt!Pedig az óvszer dobozara is rá van írva,hogy az elelvezes után egyből ki kell húzni a péniszt,addig,amíg meg merev.Ugy nem tud lecsuszni róla a gumi!
2022. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14 Pontosan!

És kérdező, erről nem ártana a barátodat is felvilágosítani, mert az egészen biztosan nem tesz jót a szervezetednek, ha a felelőtlen barátod miatt úgy kell szedned az esemény utánit, mint a cukorkát. Hiába írják itt páran, hogy a nő dolga a védekezésre figyelni, a pasinak ugyanúgy oda kell figyelni ezekre. Csak meg kellene fognia a farka tövénél a gumit, amikor kihúzza, nem igaz, hogy ennyit nem tud megtenni. Mennyivel egyszerűbb, meg kevésbé káros, mint rendszeresen esemény utániért rohangálni?

2022. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Értem a kommentelőket,nem játèk a védekezés. De én egyszerűen nem értem miért esne teherbe ha az óvszer vége kilógott? Azt ha kihúzzuk akkor a tartalma megmarad az óvszerben.

Pont így jártam én is pár napja barátommal. Bár kutya pózban és nem érzem indokoltnak az esemény utánit.

2022. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azért nem kell egyből letámadni a barátomat sem, mert 1x előfordult egy ilyen baki. Tegye mindenki a szívére a kezét és úgy mondja/írja, hogy vele sosem történt meg hasonló malőr se. 99%-ban mindig vigyázunk mindenre de ez sajnos így sikerült.
2022. dec. 12. 11:53
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Dehogy támadtuk le a barátodat, kérdező. Bárkivel előfordul. Én is egy ilyen baki eredménye vagyok. Remélem nektek is ilyen szeretnivaló gyereketek lesz, mint én. ^^
2022. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én annó 21 évesen bevettem, mert szétszakadt a gumi.

Most már 25 vagyok és szeretnénk babát, így már nem venném be.

Ha ti nem szeretnétek, mert akár munka ,suli, párkapcsolat nem olyan, akkor én elgondolkodnék rajta.


Nekem az égvilágon semmi tüntetem nem volt tőle.

Egyébként én se venném be soha többet, mert feltételezem nem jó, de egyszer az életben azt gondolom nem bűn bevenni.

Annó anyukám is bevett 1-et :):D

2022. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!