Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt lehetek terhes?

Menstruáció alatt lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 éve próbálkozunk a babával, de már 3 hónapja hogy elengedtük, nem stresszelünk rá. De nem védekezünk. De most elég furcsa dolgot észleltem, és arra lennék kiváncsi volt e már valaki így, és hogy mi lehet ez. Tű pontosan jön meg a menstruációm, ahogyan most is tette 21.-én jött meg. Erős szurkáló fájdalommal :(

És mellfeszülésem se volt, pedig mindig szokott lenni. Tegnap egész délután hányingerem volt, este mentem ki WC-re és úgy beszedultem mintha be lettem volna rúgva. Valami hormonális probléma lehet? Vagy lehetek esetleg terhes? Se pattanásom nem jött ki ahogy szokott, kicsit furcsa :( Aki normálisan nem tud válaszolni, az legyen szíves és gorgessen tovább. A többieknek előre is köszönöm a választ!🫶🏽😊



2022. dec. 23. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, menstrualsz, vagyis levalik a mehnyalkahartya, vagyis nem vagy terhes. Inkább valami vírus lehet.
2022. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tudjuk megmondani, egy teszt viszont igen.

Szerintem minimális az esélye, de hát vannak olyan esetek is, amikre az orvostudomány sem talál magyarázatot. De ismétlem, az esély minimális. És elhiszem, hogy azzal hitegeted magad, hogy három hónapja "elengedted" a dolgot, de most kérlek olvasd vissza a kérdésedet...

2022. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kb kizartnak tartom, hogy terhes legyél. Megjőtt. Ez épp elég jel arra, hogy nem vagy az.


De miert nem csinalsz egy tesztet?!

2022. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A második valaszolonak: talán azért érezheted úgy hogy reménykedem abba hogy az vagyok, mert párom tesojaeknal most derült ki hogy baba lesz. És persze legbelül vágyik rá az ember. Mert szeretnénk nyilván :)
2022. dec. 23. 11:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Csinálok majd :) utolsó sorban jutott csak eszembe a terhesség. És persze egyből reménykedik az ember. De inkább valami hormonális dologra gondolok :( mert érzem hogy valami nincs rendben.
2022. dec. 23. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már?
2022. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, de azt mondtàk akkor hogy minden rendben.
2022. dec. 23. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:
De kivizsgáltak rendesen mindkettőtöket, vagy csak elmentél egy sima nőgyógyászati kontrollra?
2022. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elhiszem hogy reménykedsz, én is mindig reménykedtem. De azért a menzesz vérzés elég jel arra, hogy tudd nem vagy terhes.

De ha ennek ellenére is kételkedsz tesztelj és majd akkor elhiszed.

Nyugodj meg, ha minden rendben van veletek, akkor hamarosan majd jön a kis manó hozzátok is. :)

26hkm

2022. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1 év után először is a párod menjen el andrológushoz, és adjon spermamintát.

Normális nőgyógyász ezt kéri először!!

2022. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!