Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe terhessegi tunetek, 5...

Enyhe terhessegi tunetek, 5 napja keses es halvany piros ver, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Parommal minden alkalommal ovszerrel vedekezunk(minden heten par alkalommal volt egyuttlet) , nem ertem hogy hogyan lenne ez lehetseges hiszen nem vettuk eszre hogy kiszakadt volna a gumi, szinte mindig ellenorizzuk. 19 napja ovulaltam, a honapban 6.-an (vasarnap) kellett volna megjonnie, tehat mar 5 napja kesik. A het elejen tobb nap is eros faradtsagot ereztem, fazosabb voltam mint altalaban es sokkal kivanosabb is voltam, azt hittem ez a menstruacio miatt lehet. Mas tunetet nem eszleltem, ma reggel viszont a wc papiron egy nagyon keves mennyisegu halvanyabb piros vert eszleltem. A menstruaciom eleg eros szokott lenni, soha nem volt meg olyan hogy ennyit kesett volna vagy hogy egyaltalan nem jott meg, 1 max 2 nap volt altalaban hogy kesett. A jovohet elejen veszek egy tesztet, lehetseges hogy pozitiv lesz? Vagy inkabb stressz/egyeb problemak miatt nem johetett meg?

2022. nov. 11. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Arra nem gondoltál, hogy jósoltatás helyett egy tesztet csinálj?!
2022. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem tudok tesztet venni, azert tettem fel a kerdest hogy ne stresszeljem vegig a napjaimat addig

Nem josolasra varok, akinek volt hasonlo tapasztalata vagy tobb tudasa van errol az nagy segitseg lenne, ezek a kommentek koszonom de nem kellenek.

2022. nov. 11. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
lehetsz.
2022. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem valószínű hogy terhes lennél, a vérzés is azt jelzi, hogy meg fog jönni.
2022. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem megakar már jönni és lehet mire vennéd a tesztet már meg is jön.
2022. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy érdekes ez a hónap mert nekem is 2 nappal később jött meg és pontosak a ciklusaim,barátnőmnek meg 1 héttel hamarabb jött meg és tele van a gyakori az ilyen menzesz kérdésekkel.Nem tudom mi van most ebben a hónapban hogy ilyen sokaknak más a menzesze.
2022. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vér inkább annak a jele hogy meg fog jönni.
2022. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is volt ilyen hónapom pár. Nem voltam terhes.
2022. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Meg fog jönni
2022. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ebben a pillanatban jott meg:D koszonom a valaszokat!
2022. nov. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!