Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhessèg?

Fogamzásgátló mellett terhessèg?

Figyelt kérdés
2 ève szedek gyógyszert, barátommal mással nem védekezünk viszont aktus előtt 2 nappal kihagytam egy szemet majd pótoltam kb rá 10órára,de mostanában elègge hányingerem van illetve fájnak a melleim (amióta gyógyszert szedek sose fájtak, mèg mensikor se) tehát szerintetek kezdjek aggódni?
2022. dec. 23. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mikor volt az aktus? Aktuális már a következő "menstruáció"?
2022. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megvonasos verzeskor se**
2022. dec. 23. 21:41
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 19.èn volt az utolsó aktus, kb 2 hèt múlva lenne aktuális a következő megvonásos vèrzès
2022. dec. 23. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Csinálj egytesztet.


Ha terhesség miatt vannak a tünetek,kimutatja.


De én nem hinném, hogy terhes vagy.


9 évig szedtem egy gyógyszert. Nekem is produkált ilyent szökőévente (pedig én sosem hagytam ki egy szemet sem)

2022. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha négy napja volt az aktus, akkor egész biztosan nem a terhességtől érzékenyek a melleid és nem amiatt van hányingered. Még ha meg is termékenyült 19-én a petesejt, arra se volt ideje, hogy beágyazódjon.

De nagyon (nagyon) kicsi az esélye annak, hogy egy kimaradt adag miatt rögtön teherbe ess.

És teljesen felesleges hogy tesztelj, negatív lesz.

2022. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Viszont akát lehet emiatt kósza ovuláció én nem lennék kiegèszîtô vèdekezès nélkül együtt.
2022. dec. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!